صعود داماش

صعود داماش به فینال جام حذفی

صعود داماش به فینال جام حذفی

به گزارش نازشو تیم فوتبال داماش در دیدار نیمه نهایی جام حذفی توانست با نتیجه دو بر یک سایپا شکست دهد و به فینال جام حذفی ایران برسد. تیم داماش در لیگ دسته دوم فوتبال ایران قرار دارد و یکی از پدیده های جام حذفی امسال بود که توانست به فینال برسد و حال می تواند یکی از نماینده های کشورمان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

داماش گیلان  بعد از اینکه از لیگ برتر سقوط کرد به روند نزولی خود ادامه داد و از لیگ یک به لیگ دو سقوط کرد و بسیاری تصور می کردند که داماش مثل بسیاری دیگر از تیم ها کم کم به فراموشی و پایان کار می رسد. اما این تیم با کمک هواداران رشتی خود بار دیگر از جا برخاستن و یک شگفتی بزرگ را برای فوتبال گیلان و ایران رقم زدند. این تیم که چندین بار با تغییر نام روبه رو شد در حال حاضر با نام داماش گیلانیان فعالیت خود را ادامه می دهد.

اولین فینالسیت جام حذفی که داماش است باید منتظر بماند تا بازی پرسپولیس با سپیدرود رشت مشخص شود و برنده آن دیدار باید به مصاف پدیده و سپس برنده بازی با پدیده به مصاف تیم سپاهان رود در نیمه نهایی جام حذفی تا تکلیف حریف داماش گیلانیان در فینال مشخص شود.

صعود داماش را به تمام گیلانیان عزیز و به خصوص رشتی ها تبریک می گوییم. بی شک حضور داماش تا همینجا هم چیزی قهرمانی کم ندارد.