طارمی و کنعانی زادگان

طارمی و کنعانی زادگان خریدهای احتمالی پرسپولیس

طارمی و کنعانی زادگان خریدهای احتمالی پرسپولیس

به گزارش نازشو – با اینکه چند وقتی از شروع رسمی نقل و انتقالات می گذرد و تیم های دیگر خرید های پر سرصدای زیادی داشتند اما پرسپولیس فقط موفق شد بازیکن جدا شده خود یعنی فرشاد احمدزاده به تیم برگرداند که خرید چندان موفقی از دید هواداران پرسپولیس نبود. اما حال خبرهایی درباره پیوستن طارمی و کنعانی زادگان به پرسپولیس به گوش می رسد.

این دو بازیکن هر دو منتظر پیشنهاد های خوب خارجی هستند و در صورتی که در اروپا نتوانند بازی کنند احتمال اینکه در پرسپولیس حضور پیدا کنند بسیار زیاد است. طارمی که اولویت اول خود را بازی در اروپا گذاشته و کنعانی زادگان هم منتظر پیشنهاد های اروپایی است و در صورت عدم رسیدن پیشنهاد خوب خرید های احتمالی پرسپولیس این دو بازیکن خواهند بود.

گفتنی است که پرسپولیس به علت انتخاب سرمربی جدید بسیار در بازار نقل و انتقالات ضعیف عمل کرده است و نیاز به خرید چند بازیکن دارد تا بتواند نظر هواداران را جلب کند مخصوص که رفتن برانکو بسیار مدیران باشگاه نزد هواداران منفور کرده است. اگر طبق احتمالات سرمربی پرسپولیس تا انتهای همین هفته معرفی شود پرسپولیس فرصت مناسبی برای جذب بازیکن دارد. اما چالش های بسیار زیادی روبه روی باشگاه است از جمله این که برخی بازیکنان همچون علیپور و بیرانوند قصد جدایی دارند باید پرسپولیسی فکر به حال این موضوع کند. و همچنین نداشتن قرارداد بازیکنانی مانند بشار رسن و محمد نادری از دیگر مسائل پیش روی باشگاه است که باید به آن رسیدگی شود.