طاهرزاده: پرسپولیس مثل بایرن مونیخ بازی می‌کند/ امیدوارم مدیران جدید به وعده‌های خود اهمیت بدهند

بهنام طاهرزاده گفت: پرسپولیس در حال حاضر به سبک بایرن مونیخ و منچسترسیتی که از نیمه خودی به حریفان فشار وارد می‌کنند، بازی می‌کند و این قابلیت در حال حاضر در ایران در تیمی به جز پرسپولیس دیده نمی‌شود.

بهنام طاهرزاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، با اشاره به بلوغ فنی و تاکتیکی پرسپولیس در بازی این تیم برابر ذوب آهن در جام حذفی که منجر به پیروزی سرخ‌ها شد، گفت: هیچ تیمی در ایران به سبک و سیاق پرسپولیس بازی نمی‌کند و نمایش درخشان این تیم در اصفهان اتفاق خوب و امیدوارکننده‌ای برای پرسپولیس و هوادارانش است که ششمین قهرمانی متوالی را به دست آورد.

وی افزود: روند کاری و فنی پرسپولیس در اصفهان همه ما را امیدوارتر کرد تا اطمینان پیدا کنیم که این بازی می‌تواند استارت خوبی برای اوج گیری دوباره تیم گل محمدی باشد. در حال حاضر به جرات می توانم بگویم پرسپولیس به سبک بایرن مونیخ و منچسترسیتی که از نیمه خودی به حریفان فشار وارد می کنند، بازی می‌کند و این قابلیت در حال حاضر در ایران در تیمی به جز پرسپولیس دیده نمی شود.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: پرسپولیس این قدرت را دارد حفظ توپ و کارهای تاکتیکی‌اش را از زمین حریفان آغاز کند و این سیستم و طراحی بازی می تواند نویدبخش اتفاقات خوبی برای این تیم باشد.

مهاجم اسبق پرسپولیس نوسان در فوتبال را طبیعی خواند و در این خصوص تاکید کرد: نوسان در فوتبال برای هر تیمی مساله‌ای کاملا طبیعی است و یکی از علل اصلی نوسان پرسپولیس در برخی از بازی‌های قبلی‌اش مشکلات روحی و روانی ناشی از مشکلات عدیده باشگاه است که در برهه‌ای از زمان و برخی از بازی‌ها، آرامش و تمرکز را از کادرفنی و بازیکنان گرفته بود اما امیدوارم حالا که تیم از نظر روحی و روانی شرایط بهتری دارد، این اتفاق دیگر برای تیم تکرار نشود تا پرسپولیس بهترین نمایش و بهترین نتایج را کسب کرده و ششمین قهرمانی متوالی را به دست آورد. روند این روزهای پرسپولیس نوید این را می‌دهد که کسب قهرمانی ششم برای این تیم دور از دسترس نیست.

طاهرزاده با اشاره به وعده‌های اخیر مدیریت جدید باشگاه به پرسپولیسی ها به برنا گفت: امیدوارم درویش و دیگر مدیران پرسپولیس در هیات مدیره بتوانند به قول‌هایی که می‌دهند، جامه عمل بپوشانند. پرسپولیس مدیران می خواهد که توان درآمدزایی برای باشگاه را داشته باشند و ان‌شاءالله درویش و دیگر اعضای هیات مدیره با حل مشکلات مالی، در این برهه حساس موفق عمل کنند. مدیریت در پرسپولیس حکم شمشیر دو لبه‌ای را دارد که اگر با موفقیت همراه باشد می‌تواند مدیران موفق را تا سالیان سال در قلب ۵۰ میلیون ایرانی جاودان کند.

مهاجم سال‌های گذشته پرسپولیس با تاکید بر تغییر رویه تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی این تیم در آستانه دیدار سرخ ها برابر قرمزهای اهوازی تصریح کرد: با حضور جواد نکونام ساختار فنی و شخصیتی فولاد تغییر کرده و باعث شده بازی‌هایی که این تیم در نیم فصل اول از خود به نمایش گذاشت، روز به روز بهتر شود، به طوری که فولاد در حال حاضر تبدیل به یکی از تیم های قدرتمند در لیگ برتر شود با این وجود با حضور کادرفنی باهوش و بازیکنان توانمند، پرسپولیس هم حریف سرسختی برای فولاد است و می‌تواند روز سختی را در استادیوم آزادی برای این تیم رقم بزند.

وی گفت: با تمام این اوصاف پرسپولیسی که در این فصل هدف کسب ششمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر را دارد، بدون توجه به نام و شرایط حریفانش، برابر رقبا به میدان می رود و با چهره‌ای که من از پرسپولیس در اصفهان دیدم، تیم گل‌محمدی می تواند از پس فولاد برآمده و این تیم را هم شکست دهد.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز