طرز تهیه آب زرشک طبیعی سالم

طرز تهیه آب زرشک طبیعی و سالم

طرز تهیه آب زرشک طبیعی و سالم

در یکی دیگر از مطالب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو برای شما طرز تهیه آب زرشک طبیعی و سالم را نیز قرار دادیم. حتما بسیاری از افرادی که از این مطلب بازدید می کنید می دانید که خواص آب زرشک چقدر زیاد است و برای چه کسانی خوب است اما آب زرشک های که از فروشگاه یا مکان های دیگر تهیه می کنید مطمن نیستی که تا چه حد طبیعی و سالم است. و همین مسئله باعث می شود دبنال این باشید که چگونه می توانند در منزل آب زرشک را تهیه کرد اول این نکته را بگم که این کار کمی شاید سخت باشد منظور از سخت این نیست که شما را خسته بلکه فقط کمی باید با دقت و صبر کامل نیز آب زرشک تهیه شود تا طعم و مزه خوبی پیدا کند ما همیشه نیز سعی کردیم بهترین ها را برای شما منتشر کنیم.

مواد لازم برای تهیه آب زرشک :

زرشک : ۷۰۰ گرم

آب : یک لیتر یا ۴ پیمانه

طرز تهیه آب زرشک طبیعی و سالم

برای شروع طرز تهیه آب زرشک طبیعی و سالم 250 گرم زرشک سیاه را پس از تهیه و پاکسازی با آب سرد به صورت ملایم بشویید. سپس آنرا داخل ظرفی غیر فلزی با 6 تا 8 لیوان آب خیس کرده و پس از مدت 24 ساعت مخلوط را داخل مخلوط کن ریخته هم بزنید. مخلوط بدست آمده که حاصل خرد شدن کامل زرشک سیاه است را با استفاده از پارچه صاف کرده و به بطری های شیشه ای جهت نگهداری منتقل کنید امیدوارم نیز این آموزش به شما کمک کرده باشیم. در این روش حتما دقت کنید از زرشک های تمیز و در صورت وجود تازه نیز تهیه کنید تا این آب زرشک که تهیه می کنید هم بهتر و مفید تر باشد با اشتراک این مطلب نیز می توانید به دوستان خود هم این روش آموزش دهید.

فواید آب زرشک سیاه

–    مفید در درمان سنگ کیسه صفرا
– قویت سیستم ایمنی بدن
–    حاوی مقادیر قابل توجهی ویتامین ث

–    تصفیه کننده خون
–    تنظیم فشارخون
–    تنظیم قند خون
–    بهترین جایگیزین برای قرص متفورمین
–    پایین آورنده چربی خون
–    پایین آورنده اوره
–    بهترین دوست کبد و پوست
–    روشن کننده پوست صورت
–    بهترین در درمان آفت دهان
–    مفید در درمان جوش صورت و بدن
–    بهبود گوارش و کوچک کننده شکم
–    رفع عطش
–    شستشوی کبد و کلیه

ممکن است آب زرشک برای برخی از افراد مناسب نباشد مثل کسانی که مشکل سرفه های خشک دارند برای اینکه مطمن شوید آب زرشک برای شما مناسب و مفید است می توانید با پزشک خود نیز تماس حاصل فرمایید