طرز تهیه اسموتی

طرز تهیه اسموتی خوشمزه و مخصوص

در این مطلب از سایت نازشو برای شما طرز تهیه اسموتی را قرار دادیم. اسموتی یک نوشیدنی محبوب است که به تازگی طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. درست کردن اسموتی بسیار آسان است و شما در سه سوت می توانید یک اسموتی خوشمزه تهیه کنید. در تهیه اسموتی شما می توانید از خلاقیت خود استفاده کنید و یک اسموتی مخصوص برای خودتان تهیه کنید. ما در این آموزش به شما اسموتی توت فرنگی و بستنی را آموزش خواهیم داد. شما با یاد گرفتن این آموزش آشپزی می توانید انواع اسموتی مثل اسموتی موز ، اسموتی کیوی و …. را به راحتی در منزل تهیه کنید. در ادامه همراه ما باشید تا این آموزش را فراگیرید.

مواد لازم برای تهیه اسموتی توت فرنگی و بستنی

توت فرنگی : نصف لیوان

شیر مقدار : به مقدار لازم

بستنی وانیلی : به مقدار لازم

طرز تهیه اسموتی

برای درست کردن اسموتی شما کار زیادی را پیش رو ندارید فقط کافی است توت فرنگی را در فریزر قرار دهید تا کمی یخ بزند بعد نصف لیوان توت فرنگی را با مقدار کمی شیر و بستنی وانیلی در مخلوط کن میریزیم و بعد از اینکه خوب مخلوط شد می توانید آن را بخورید. به همین راحتی یک اسموتی خوشمزه درست کردید برای درست کردن انواع دیگر اسموتی هم کار سختی پیش رو ندارید. من به عنوان مثال برای شما طرزتهیه اسموتی موز را در زیر توضیح می دهم.

برای تهیه اسموتی موز شما به دو عدد موز ، یک دوم لیوان یخ ، شکر  و شیر کم چرب نیاز دارید بعد این مواد را با هم در مخلوط کن میریزیم و آن را خوب مخلوط می کنید و بعد آماده است. حال شما می توانید با استفاده از خلاقیت خود بجای شیر از بستنی استفاده کنید. یا به همراه موز یک میوه دیگر هم استفاده کنید. تهیه اسموتی با خلاقیت شما صد در صد بهتر خواهد شد پس حتما در تهیه اسموتی نو آوری کنید.