طرز تهیه اسنک مرغ

طرز تهیه اسنک مرغ ساده

در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو در بخش آشپزی سایت نیز برای شما طرز تهیه اسنک مرغ ساده را نیز قرار دادیم. تهیه اسنک مرغ نیازمند دانستن برخی از نکات ساده است که شما در این پست آن ها را فراخواهید گرفت. شاید یکی از غذا های مورد علاقه ای نسل جوان امروزی غذا هایی مثل اسنک مرغ است که بسیاری آن را دوست دارند و همچنین درست کردن اسنک مرغ بسیار راحت است و شما می توانید بدون وقت زیاد یک غذای خوشمزه را نیز آماده کنید. این غذا هم بسیار خوشمزه است و هم به علت وجود مواد مفید اولیه در آن بسیار برای بدن نیز مفید هم می باشد. کسانی که با سس مایونز نیست مشکل دارند و نمی توانند مصرف کنند می توانند جایگزین دیگری برای آن نیز انتخاب کنند. برای اینکه هر غذایی خوشمزه و خوب شود اولین نکته مواد اولیه خوب است که شما باید تا حد امکان مواد اولیه تازه و مرغوب را نیز برای تهیه غذا خود نیز استفاده کنید و دومین چیزی ترکیب یا همان طرز تهیه غذا است که در این پست شما طرز تهیه اسنک مرغ را یاد خواهید گرفت و فقط لازم است مواد اولیه خوب را برای این اسنک مرغ نیز استفاده کنید تا یک غذای خوشمزه برای عزیزان خود نیز تهیه کنید و از میل کردن آن نیز لذت کافی را ببرید.

مواد لازم برای تهیه اسنک مرغ ساده

گوشت مرغ ریش‌ریش شده – یک فنجان
تخم‌مرغ – دو عدد
خیار- یک عدد
کاهو پیچ – دو برگ
پنیر (به دلخواه) – یک ورقه
حلقه
سس مایونز – سه قاشق غذاخوری
گوجه‌فرنگی – چهار
فلفل سفید – یک‌چهارم قاشق چای خوری
نان تست – سه عدد
نمک – یک‌چهارم قاشق چای خوری
فلفل قرمز – یک‌چهارم قاشق چای خوری
کره – دو قاشق غذاخوری
فلفل سیاه – یک‌چهارم قاشق چای خوری
روغن – یک قاشق غذاخوری

طرز تهیه اسنک مرغ ساده

خوب برای شروع تهیه اسنک مرغ ابتدا در یک کاسه مرغ، کره، فلفل سیاه، فلفل سفید و نمک را با هم مخلوط کنید.  حال در ظرفی دیگر تخم‌مرغ‌ها را بشکنید، به اندازه یک نوک انگشت نمک و فلفل قرمز به آن اضافه کنید. خوب با هم مخلوط کنید. یک قاشق غذاخوری روغن را در تابه (ترجیحا تابه گریل) بریزید. تخم‌مرغ هم زده را در آن بریزید.
دو طرف آن باید پخته شود. بعد از پخت آن را کنار بگذارید.می توانید لبه‌های نان تست را ببرید. یکی از نان‌ها را در تابه بگذارید تا کمی برشته شود. سپس روی آن یک لایه سس مایونز بمالید.
در مرحله بعد روش تهیه این غذای خوشمزه مرغی را که از قبل آماده کرده‌اید، روی نان قرار دهید. خیارها را حلقه کنید و آن ها را روی مرغ‌ها قرار دهید. یک نان دیگر را به روش قبل برشته کنید. دوباره روی آن سس مایونز بمالید و روی نان قبلی قرار دهید.  حالا کاهو و تخم‌مرغی را که نیمرو کرده‌اید، روی نان قرار دهید. ورقه‌ پنیر را به چهار قسمت مثلثی برش دهید و روی بقیه‌ مواد بگذارید. در انتها گوجه‌های حلقه شده را روی ساندویچ قرار دهید. در انتها امیدوایم این آموزش را کامل فراگرفته باشید و توانست باشید این غذا را در منزل نیز تهیه کرده باشید.