طرز تهیه املت قارچ

طرز تهیه املت قارچ و مارچوبه در 10 دقیقه

همانطور که در عنوان مشاهده کردید طرز تهیه املت قارچ و مارچوبه در 10 دقیقه برای شما در این مطلب سایت نازشو قرار دادیم. خیلی اوقات برای همه ما پیش آمده است که بخواهیم یک غذا سریع درست کنیم و شاید حوصله وقت گذاشتن زیادی هم برای درست کردن غذا نداریم. شاید خیلی اوقات اصلا ترجیح میدهید گشنه باشید تا اینکه آشپزی کنید اما این غذایی که ما در این مطلب به شما نیز آموزش می دهیم بسیار راحت است و در چند دقیقه و سریع آماده می شود و مواد اولیه آن را هم اگر در خانه داشته باشید به راحتی می توانید برای زمانی که عجله دارید این غذا درست کنید شاید فکر کنید چون این غذا سریع آماده می شود خوشمزه نیست باید به شما بگم کاملا اشتباه می کنید این غذا فوق العاده خوشمزه هم است اگر یک بار نیز امتحان کنید متوجه این موضوع خواهید شد البته اگر املت قارچ و مارچوبه خوشش تان نیامد صحبت دیگری است اما این غذا نیز بسیار عطر و طعم خوبی دارد که برای کسانی که عجله دارند می تواند جای بهترین غذا های دنیا را بگیرد در ادامه همراه ما باشید تا با طرز تهیه آسان املت قارچ و مارچوبه نیز آشنا شویم.

برای شروع کار طرز تهیه املت قارچ و مارچوبه در 10 دقیقه 5 عدد تخم مرغ را با 10 قاشق سوپخوری شیر خوب هم بزنید تا کاملا کف کند کمی نمک و فلفل داخل تخم مرغ ها بریزید.200 گرم قارچ را به صورت لایه ای خرد کنید و در تابه ای آن را کمی تفت دهید.حالا تابه ای بزرگ بردارید و دو قاشق غذا خوری روغن مایع در آن بریزید و روی شعله قرار دهید تا کاملا داغ شود.

مایه شیر و تخم مرغ را در تابه بریزید و درب آن را بگذارید.یک فنجان مارچوبه ریز شده را با قارچ و نمک و فلفل مخلوط کنید و به تخم مرغ ها اضافه کنید.بعد از سه دقیقه املت شما آماده است.صبحانه شما آماده سرو است. امیدواریم که این غذا مورد پسند شما قرار گرفته باشد و توانست باشید عرض زمان کوتاهی نیز این غذای خوشمزه را آماده و میل کنید و به کار های خود نیز برسید.