طرز تهیه بستنی خانگی ساد

طرز تهیه بستنی خانگی ساده

طرز تهیه بستنی خانگی ساده

در این آموزش از وب سایت نازشو می خواهیم یکی از خوشمزه ترین دسر های جهان را به شما آموزش دهیم که در خانه آن را تهیه کنید و این آموزش هم طرز تهیه بستنی خانگی ساده است که به راحتی شما با این آموزش درست کردن بستنی خانگی را یاد خواهید گرفت در فصل گرما همیشه بستنی یکی از بهترین پیشنهادات است اما همیشه خرید بستنی های آماده بهترین گزینه نیست برخی اوقات می توانید در خانه و به آسانی بستنی درست کنید بدون استفاده از بستنی ساز و وسایل دیگر شما فقط کافی است مواد اولیه که ما در این پست می گویم را کنار هم قرار دهیدو متن طرز تهیه بستنی را بخوانید. بعد حتما می توانید در خانه بستنی خوشمزه  درست کنید و لذت ببرید.

مواد لازم برای تهیه بستنی خانگی و ساده

شکر: چهار قاشق سوپ خوری (۱۰۰ گرم)

زعفران به اندازه دلخواه ( در صورت تمایل)

وانبل: نصف قاشق چای خوری

شیر: دو لیوان (نیم لیتر)

ثعلب: ۱۵ گرم

طرز تهیه هم به صورت زیر است

طرز تهیه بستنی خانگی ساد

همانطور که دیدید بیشتر مواد اولیه تهیه بسیتنی در خانه ها موجود است . کار زیادی هم پیش رو ندارید کافی است برای شروع کار باید شیر را گرم روی حرارت قرار دهید. بعد از گرم کردن شیر، شکر وانیل و ثعلب رو بهش اضافه و مخلوط کنید تا کاملا مخلوط شه و شکر حل شه. حال بریا آماده شدن بستنی دو راه دارید که در ادامه با آن ها آشنا می شویم

راه اول این است که ظرفی پر از یخ تهیه کنید و شیر را در ظرف فلزی بریزید و داخل ظرف یخ بزارید وبا همزن بزنید تا کش دار شده و تبدیل به بستنی بشه.

طرز تهیه بستنی خانگی ساد

و راه دوم هم این است که ظرف فلزی ( استیل) شیر رو داخل فریزر بزارید تا اطراف شیر کمی یخ بزنه، بعد از فریزر خارج کرده و با همزن بزنید و اونقدر اینکارو تکرار کنید تا شیر کش دار شده و به شکل بستنی دربیاد. بعد از آماده شدن بستنی اونو داخل ظرف بکشید و به دلخواه تزیین کنید. به همین راحتی البته اگر بستنی ساز دارید دیگر نیازی به این دو روش ندارید اما برای کسانی که بستنی ساز ندارند می توانند از دو روش گفته شده استفاده کنند.