طرز تهیه بیسکویت خانگی برای بچه ها

طرز تهیه بیسکویت خانگی برای بچه ها

طرز تهیه بیسکویت خانگی برای بچه ها

برای شما در یکی دیگر از آموزش های تهیه بیسکویت می خواهیم به شما طرز تهیه بیسکویت خانگی برای بچه ها را به شما آموزش دهیم. ما در این مطلب روش درست کردن یک بیسکویت فوق العاده خوشمزه دو رنگ را به شکل پاندا را به شما آموزش می دهیم. این بیسکویت ها بی شک مورد استقبال کودکان قرار می گیرند و اگر دوست دارید کودکان علاقه مند به غذا کنید استفاده از این روش تهیه می تواند به شما کمک کند. البته که در مصرف شیرینی جات برای همیشه رعایت کرد و کم مصرف کرد. این بیسکویت ها همچنین برای تولد بچه ها گزینه بسیار خوبی هستند که می توانند برای پذیرایی از آن استفاده کرد. و روش تهیه آسانی هم دارد و مواد اولیه بسیار کمی نیاز دارد. که در ادامه با دستور کامل آن آشنا می شوید.

مواد لازم برای تهیه بیسکویت پاندا شکل

پودر کاکائو 2 قاشق غذاخوری
زرده تخم مرغ 1 عدد
کره 120 گرم
شکر 1/4 لیوان
آرد 1 و 1/4 لیوان
اسانس وانیل چند قطره

طرز تهیه بیسکویت خانگی برای بچه ها

برای شروع کار تهیه کره را در دمای اتاق قرار دهید تا نرم شود. کره نرم شده و شکر را داخل کاسه ای بریزید و بزنید تا کرمی و یکدست شود. سپس زرده تخم مرغ و اسانس وانیل را اضافه و مخلوط کنید. مواد را به دو قسمت تقسیم کنید و داخل کاسه های جدا بریزید. بعد نصف آرد را داخل یک کاسه و نصف دیگر آرد و پودر کاکائو را داخل کاسه دیگر بریزید و مخلوط کنید تا خمیر نرمی بدست بیاید. خمیر کرم رنگ و خمیر شکلاتی را جداگانه داخل کیسه های نایلونی بگذارید و 1 ساعت داخل فریزر قرار دهید تا خمیر سفت شود.طرز تهیه بیسکویت خانگی برای بچه ها

در ادامه کار تهیه این بیسکویت شما فر را با دمای 170 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود. خمیرها را پس از سفت شدن از یخچال خارج کنید و همانند شکل خمیر را فرم دهید. ابتدا از خمیر شکلاتی نوارهای ضخیمی آماده کنید ، 2 تکه از نوار شکلاتی را روی سطح کار قرار دهید و روی آن مقداری خمیر کرم رنگ بگذارید ، روی خمیر کرم رنگ 2 ردیف باریک نوار شکلاتی بگذارید و به همین صورت سر خرس را آماده کنید. برای بدن خرس ایتدا 3 ردیف خمیر شکلاتی روی خمیر کرم رنگ بگذارید و روی آن خمیر کرم رنگ قرار دهید و کناره های بدن خرس را نیز با نوارهای شکلاتی بپوشانید ، پس از آماده شدن خمیر را داخل کیسه نایلونی بگذارید و مجدد 15 دقیقه داخل فریزر قرار دهید. خمیر را از فریزر خارج کنید و به صورت رول های باریکی برش بزنید. داخل سینی فر کاغذ روغنی بیندازید و خرس های خمیری را با فاصله روی کاغذ قرار دهید. سپس سینی را داخل فری که از قبل روشن کرده اید و گرم شده است به مدت 10 – 15 دقیقه قرار دهید. به همین راحتی توانستید بیسکویت های شکلی بسیار زیبا برای بچه ها آماده کنید.