طرز تهیه بیسکویت ساده

طرز تهیه بیسکویت ساده و خانگی خوشمزه

طرز تهیه بیسکویت ساده و خانگی خوشمزه

در این پست برای شما طرز تهیه بیسکویت ساده را در منزل را منتشر کردیم امیدواریم از تهیه یک بیسکویت خوشمزه خانگی لذت ببرید. درست کردن بیسکویت بنظر کار بسیار سختی بنظر بیاید و شما فکر کنید بیشتر بیسکویت ها ماشینی تولید می شود اما اینطور نیست و شما می توانید به راحتی در منزل بیسکویت درست کنید و در پذیرایی از مهمان ها از آن استفاده کنید در دستور تهیه بیسکویت که امروز در سایت نازشو مشاهده می کنید یک بیسکویت ساده اما بسیار خوشمزه را برای شما قرار دادیم و این بسکویت معروف است به بیسکویت وانیلی که به سادگی تهیه می شود و در ادامه شما با مواد لازم و روش تهیه این بیسکویت نیز آشنا می شوید. همراه ما باشید تا پایان این مطلب آموزشی آشپزی .

مواد لازم برای تهیه بیسکویت ساده و خانگی خوشمزه

وانیل یک چهارم قاشق چایخوری
نمک یک چهارم قاشق چایخوری
کره نرم شده در دمای محیط 200 گرم
شکر نصف پیمانه
آرد 2 پیمانه

طرز تهیه بیسکویت ساده و خانگی خوشمزه

برای گام نخست تهیه کره و شکر را با هم زن زده تا کرم رنگ شود وانیل را اضافه کرده و مخلوط کنید بعد نوبت می رسد به آرد را به همراه نمک در کاسه ای جداگانه الک کرده و به مواد اضافه کرده و با دور کند هم زن مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید. خمیر آماده شده را در ظرفی گذاشته روی آن نایلون کشیده و به مدت 30 دقیقه در یخچال بگذارید. در گام بعدی تهیه این عصرانه خوشمزه شما روی سطح کار را آرد پاشی کرده خمیر را به ضخامت نیم سانت باز کرده و با کاتر بیسکوییت یا هر کاتر دلخواه خمیر را قالب بزنید. سپس در سینی که کاغذ روغنی انداخته اید گذاشته و به مدت 15 دقیقه در یخچال قرار دهید.

و در پایان کار هم فر را از قبل با دمای 350 درجه سانتی گراد گرم کرده و بیسکویت ها را 8 تا 10 دقیقه یا تا زمانی که طلایی شوند در آن قرار دهید. پس از پخته شدن از فر خارج کرده و چند دقیقه زمان دهید تا کمی خنک شوند سپس روی توری گذاشته تا کاملا خنک شوند. خوب حال دیگر آماده است و می توانید همراه با چایی این بیسکویتهای خوشمزه را برای پذیرایی استفاده کنید اگر کمی خلاقیت هم به کار اضافه کنید با می توانند با استفاده کردن موادی هم چون کاکائو و … این بسکویت از ساده بودن در بیاریم و یک بیسکویت فوق العاده خوشمزه تر تبدیل کنیم و این دیگر بر می گردد به سلیه و خلاقیت خودتان که چطور بخواهید این بیسکویت خوش طعم تر و خوشمزه تر کنید.