خوراک لوبیا سبز

طرز تهیه خوراک لوبیا سبز خوشمزه با قارچ تازه

طرز تهیه خوراک لوبیا سبز خوشمزه با قارچ تازه

در یکی دیگر از پست های آشپزی سایت نازشو در فصل تابستان برای شما طرز تهیه یک خوارک فوق العاده خوشمزه به نام خوراک لوبیا سبز به همراه قارچ های تازه و خوشمزه را برای شما قرار دادیم. در فصل تابستان که لوبیا سبز تازه وجود دارد کلی غذا های خوشمزه با این ماده غذایی بسیار مفید می توانند درست کرد که چند وقت پیش برای شما طرز تهیه کوکو لوبیا سبز خوشمزه برای شام را قرار دادیم که با کلیک در این قسمت می توانید به آن دسترسی داشته باشید. ما بزودی بازهم آموزش غذا های بیشتر خواهیم داشت که در آن لوبیا سبز یکی از مواد اصلی تهیه می باشد چون این ماده غذایی بسیار مفید بسیار در سفره ما جاش کم است و امیدواریم با این آموزش دوباره استفاده از آن ها زیاد شود. و سال بسیاری این است که چه غذایی با لوبیا سبز درست کنم که در اینجا یکی از جواب ها را می توانید پیدا کنید ما در این پست سعی کردیم با آموزش بسیار ساده به شما درست کردن یک غذای فوق العاده جدید را یاد دهیم امیدواریم با تهیه این غذا و سرو آن برای مهمان ها یا خانواده نهایت لذت را از طعم و مزه اش ببرید.

مواد لازم برای تهیه خوراک لوبیا سبز خوشمزه با قارچ تازه

لوبیا سبز تازه خرد شده : 500 گرم

قارچ تازه حلقه شده : 300 گرم

هویج خلال شده : 2 عدد

پودر سیر : 1/4 قاشق چای خوری

پیاز خرد شده : 1 عدد

کره : 1/4  پیمانه

نمک : 1 قاشق چای خوری

فلفل سیاه : 1/4 قاشق چای خوری

 

طرز تهیه خوراک لوبیا سبز خوشمزه با قارچ تازه

برای آغاز به کار آموزش طرز تهیه خوراک لوبیا سبز و قارچ تازه در اولین قدم لوبیا سبز و هویج را در یک قابلمه که تا نیمه آب دارد، بریزید و بر روی حرارت قرار دهید تا خوب بپزند. در ادامه کار طرز تهیه این خوراک خوشمزه شما باید کره را در یک قابلمه روی حرارت بگذارید تا آب شود. پیاز و قارچ را در کره کمی سرخ کنید.

سپس لوبیا سبز و هویج پخته شده را در ظرفی بریزید و نمک ، سیرو فلفل را به آن اضافه نمایید و هم بزنید و سپس پیاز و قارچ را اضافه کنید. به مدت شش دقیقه روی حرارت ملایم​​ تفت دهید. بعد درست شدن می توانید آن سرو کنید اگر به سیب زمینی پخته علاقه داشتید اضافه کردن آن به این غذا طعم آن هم بسیار بهتر می کند که استفاده کردن از آن خالی از لطف نیست.