طرز تهیه دمنوش زنجبیل

طرز تهیه دمنوش زنجبیل

طرز تهیه دمنوش زنجبیل

در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو برای شما طرز تهیه دمنوش زنجبیل را قرار دادیم درست کردن این دمنوش بسیار آسان است اما در بسیاری از سایت نحوه تهیه این دمنوش را کمی پیچیده تر کرده اند البته برای بهتر شدن طعم می توانید از انواع روش ها استفاده کنید اما یک دمنوش زنجبیل ساده را به راحتی می توانند در چند دقیقه درست کنید. خوردن دمنوش یکی دو سالی است که در بین ایرانی ها دوباره جا افتاده است و بسیار به جای مصرف چای ترجیح می دهند از دمنوش استفاده کنند و آماده کردن دمنوش در برخی اوقات از درست کردن چای بسیار راحت تر است که در این مطلب شما این را درک خواهید در ادامه همراه ما باشید با دستور تهیه دمنوش زنجبیل خوشمزه و پرخاصیت.

یک قاشق مرباخوری کوبیده زنجبیل را در یک قوری آب دم کنید. زنجبیل طبیعت گرم دارد، افزایش دهنده فوری فشار خون، ضد ضعف اعصاب، تقویت کننده حافظه، تنظیم کننده ادرار، ضد رطوبت مزاج، ضد بلغم و صفرا، خون ساز، ضد درد مفاصل، مقوی جهاز هاضمه، ضد سم غذایی، مقوی معده، مسکن و مقوی قوای رئیسه بدن است.

برخی اوقات ممکن است این دمنوش برای برخی از افراد مضر باشد مثل خانم های باردار و کسانی که مشکلات خونی دارند پس قبل از مصرف این مطمن شوید که برای شما مضر نیست.