طرز تهیه سوپ با مرغ به سبک یونانی

طرز تهیه سوپ با مرغ به سبک یونانی

طرز تهیه سوپ با مرغ به سبک یونانی

برای شما در این پست از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم طرز تهیه سوپ با مرغ به سبک یونانی را به شما آموزش دهیم در زمانی که بسیاری پزشکان در این دوران مصرف سوپ را یکی از بهترین گزینه ها برای وعده های غذایی می دانند و متاسفانه در ایران با اینکه تنوع بالایی وجود دارد اما بسیاری از دستورالعمل های تکراری سوپ استفاده می کنند بخاطر همین است بسیاری از اصلا از سوپ خوششان نمی آید. اما شما می توانید با تنوع در سوپ های این ذهنیت را عوض کنید امروز در اینجا یکی از سوپ های معروف یونانی که مواد اولیه بسیار ساده ای می خواهد را به شما یاد خواهیم داد که در خانه درست این سوپ تقریبا روش ساده تهیه دارد که در ادامه با آشنا می شوید.

مواد لازم تهیه سوپ با مرغ

آب مرغ ۵ پیمانه
برنج ۱/۲ پیمانه
تخم مرغ ۲ عدد
لیمو ۲ عدد
فیله مرغ ۲۳۰ گرم
شوید ۱/۲ پیمانه
فلفل سیاه به میزان لازم

طرز تهیه سوپ با مرغ به سبک یونانی

سوپ یونانی مرغ و لیمو از مجموعه دستورغذایی های مارتا استوارت است که طرز تهیه آن را برای شما آماده کرده ایم. تخم مرغ که با اضافه کردن کمی آب مرغ گرم به تدریج گرم می شود، به سوپ غلظت و بافتی خامه ای می دهد. تکه های مرغ هم این سوپ را غذایی مقوی و سالم می کنند. برای شروع کار در قابلمه ای روی حرارت بالا آب را بجوشانید و مرغ را در آن بگذارید. حرارت را کم کرده و اجازه دهید برای ۱۵ دقیقه پخته و نرم شود. مرغ را از قابلمه خارج کرده، کنار بگذارید تا خنک شود و بعد آن را تکه تکه کنید. سپس در قابلمه ای دیگر کمی آب بجوشانید و برنج را بپزید، سپس آن را آبکشی کرده و به همراه تکه های مرغ، به آب مرغ اضافه کنید. آن ها را بجوشانید و سپس حرارت را کم کرده و بگذارید تا ریز قل بزنند.

طرز تهیه سوپ با مرغ به سبک یونانی

تخم مرغ و آبلیمو را با هم بزنید تا یکدست شوند. ۱ ملاقه از آب مرغ گرم سوپ را در ترکیب تخم مرغ بریزید و فورا مواد را هم بزنید. سپس ترکیب را در سوپ بریزید. برگ های شوید و کمی فلفل سیاه هم به سوپ اضافه کنید و آن را فورا میل کنید. بعد از اضافه کردن ترکیب تخم مرغ به سوپ، نگذارید که سوپ بجوشد و گرنه تخم مرغ می بندد و ظاهر خامه ای سوپ را تغییر می دهد. بجای سوپ می توانید از رشته سوپ هم بهره ببرید در این سوپ که طعم متفاوتی دارد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  روش تهیه سوپ سیر برای فصل سرما

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  سوپ ترکیه ای ساده و خانگی