طرز تهیه سوپ تره فرنگی

طرز تهیه سوپ تره فرنگی خوشمزه و مقوی

طرز تهیه سوپ تره فرنگی خوشمزه و مقوی

برای شما در این مطلب سایت نازشو طرز تهیه سوپ تره فرنگی بسیار خوشمزه و مقوی را برای شما قرار دادیم. برای شما در این پست سعی کردیم یکی از سوپ های بسیار مقوی است که در این فصل سرما بسیار هم می چسبد و هم بسیار پرطرفدار است. درست کردن سوپ در این فصل یکی از پیشنهاد بسیار عالی برا خانواده ها است ما در اینجا سعی کردیم بطور ساده هم درست کردن این سوپ را به شما آموزش دهیم هم نکات فوق العاده ای که باعث می شود بسیار این سوپ خوشمزه شود پس حتما به نکاتی که در پست بیان شده است حتما دقت کنید تا بتوانید در پایان یک سوپ بسیار خوش مزه و طعم تهیه کنید.

مواد لازم تهیه سوپ تره فرنگی خوشمزه و مقوی

نمک – به مقدار کافی
آرد سفید – ۲ قاشق سوپ خوری
آب گوشت – ۵ لیوان
تره‌ فرنگی – ۲ تا ۳ دسته
کره -۵۰ گرم
آب لیمو – نصف استکان
خامه – ۱۵۰ گرم

طرز تهیه سوپ تره فرنگی خوشمزه و مقوی

برای شما در این مطلب آموزشی نیز شما  باید ابتدا باید ریشه و برگ‌ های سبز تره‌فرنگی را جدا و قسمت سفید آن را خرد کنید و بشویید و با دو لیوان آب و کمی نمک روی حرارت قرار دهید تا بپزد.بعد از پختن، تره‌فرنگی را از صافی یا دستگاه مخصوص عبور دهید و آرد را با کمی کره سرخ کنید.حرارت را ملایم کنید و آب گوشت را به تدریج داخل آرد سرخ شده بریزید و مرتب هم بزنید تا آرد در آب گوشت حل شود سپس تره‌فرنگی آماده شده را داخل این مایه بریزید و بگذارید چند جوش بزند تا سوپ کمی غلیظ شود.سپس کمی آب لیمو و نمک را با هم مخلوط کنید و داخل ظرف سوپ خوری بریزید ودر آخر خامه را روی سوپ بریزید و با چند برگ جعفری، تره‌فرنگی یا پیازچه خرد شده آن را تزیین کنید.

امیدوارم در پایان از طعم و مزه این سوپ مورد رضایت شما بوده باشد. و در پایان برای حمایت از سایت نازشو می توانید این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.