طرز تهیه سوپ خوشمزه

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای زمستان

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای زمستان

بی شک یکی از بهترین پیشنهاد ها برای زمستان درست کردن سوپ است در این فصل اصلا سوپ ها مزه بسیار خوبی دارند و بیشتر در خانه ها تهیه می شوند و ما در این مطلب سایت نازشو طرز تهیه سوپ خوشمزه مناسب فصل سرما را قرار دادیم. شما در این مطلب درست کردن یک سوپ بسیار مخصوص را یاد خواهید گرفت ما طرز تهیه این سوپ که بیشتر در کشور ایتالیا تهیه می شود را برای شما منتشر کردیم که شما را با تهیه این سوپ آشنا کنیم که بتوانید از آن در برنامه غذایی خود در فصل های سرما یا فصل های عادی استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید با دستور العمل تهیه این سوپ ایتالیایی بسیار خوشمزه در سایت تفریحی و سرگرمی نازشو.

مواد لازم برای تهیه سوپ خوشمزه برای زمستان

جوز هندی – 4 گرم
فلفل دلمه ای سبز – یک عدد متوسط
سربرگ ریحان – 50 گرم
پیاز – یک عدد متوسط
گوجه فرنگی – 3 عدد درشت
دانه فلفل سیاه و نمک – به مقدار لازم
رب گوجه فرنگی – 2 قاشق غذا خوری

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای زمستان

برای آغاز به کار درست یک سوپ بسیار خوشمزه ایتالیایی شما باید در گام نخست پوست گوجه فرنگی را جدا می کنیم و به همراه فلفل سبز و پیاز در مقدار مختصری آب می ریزیم و روی حرارت قرار می‌دهیم. پس از گذشت 15 دقیقه حرارت و پختن مواد، قابلمه را از روی شعله برمی داریم و پس از اندکی سرد شدن، ترکیب گوجه فرنگی، فلفل سبز و پیاز را در میکسر می ریزیم و خوب هم می‌زنیم.

در محله بعد میکس مواد را در قابلمه روی حرارت ملایم قرار می دهیم و جوز هندی رنده شده و پودر فلفل سیاه و نمک را اضافه می کنیم و در آخر 2 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی و ریحان ساطوری شده را به موادمان می‌افزاییم. پس از گذشت 10 دقیقه و پختن از روی شعله برمی داریم. امیدواریم از طرز تهیه سوپ ساده و خوشمزه لذت برده باشید و امیدواریم از طعم این سوپ لذت برده باشید و اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید برای ما در قسمت نظرات بنویسید.