طرز تهیه شربت آلوئه ورا

طرز تهیه شربت آلوئه ورا خنک تابستانی

طرز تهیه شربت آلوئه ورا خنک تابستانی

در یک دیگر از آموزش های سایت تفریحی و سرگرمی نازشو برای شما طرز تهیه شربت آلوئه ورا خنک تابستانی را قرار دادیم حتما در چند مطلب قبلی وب سایت ما با چندین نوع شربت خوشمزه و خنک آشنا شده اید اما این پست ویژه یکی دیگر از شربتهای خنک برای فصل گرما که بسیار در کشور هایی که هوای گرمی دارند محبوب است. حتما از خواص گیاه آلوئه ورا تا بحال بسیار زیاد شنیده اید از خواص آن برای پوست ، تا کرم آن برای انواع مشکلات پوستی و … اما این بار یکی دیگر از کاربرد های این گیاه فوق العاده آشنا می شوید. شما به راحتی می توانید به کمک ژل شفاف آلوئه ورا نوشیدنی بسیار پرخواص برای یک عصر تابستانی آماده کنید و لذت ببرید.

مواد لازم برای تهیه شربت تابستانی و خنک

عسل: ۵ تا ۶ قاشق غذاخوری
ژل شفاف آلوئه ورا: یک برگ آلوئه ورا شسته شد
آب: ۴ لیوان
لیمو ترش تازه یا پرتقال: ۱ عدد

طرز تهیه شربت آلوئه ورا خنک تابستانی

برای شروع کار شما باید در گام نخست برگ آلوئه ورا را شسته و خشک کنید. برای درآوردن مغز آلوئه ورا آن را برش عرضی بدهید. پوست‌های اطراف مغز آلوئه ورا را کاملا جدا کنید.

طرز تهیه شربت آلوئه ورا

سپس مغز آلوئه ورا را همراه با تمام مواد اولیه درون میکسر بریزید و کاملا مخلوط کنید. بعد از یکدست کردن شربت آن را همراه با چند تکه یخ به مدت ۲ ساعت در یخچال قرار دهید. بعد از آماده شدن شربت می‌توانید آن را با تخم ریحان، گلاب و نعنای تازه نوش جان کنید. به همین راحتی یک شربت فوق العاده مفید توانسید درست کنید که خیلی بهتر از برخی نوشیدنی های است که مشخص نیست داخل آن ها چه موادی استفاده می شود.