طرز تهیه شوید پلو با ماهی

طرز تهیه شوید پلو با ماهی مجلسی و خوشمزه

طرز تهیه شوید پلو با ماهی مجلسی و خوشمزه

برای شما در این مطلب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو طرز تهیه شوید پلو با ماهی را قرار دادیم غذایی که مخصوص اند در فصل پاییز و زمستان درست کردن آن بسیار لذت بخش است و حتما مورد توجه اعضای خانواده یا مهمان قرار میگرد اما این غذا بسیار خوشمزه ترفند های هم برای اینکه خوشمزه شود دارد که ما در این مطلب سایت نازشو تمام نکات و ترفند های مورد نیاز برای خوشمزه شدن این غذا را به شما آموزش می دهیم فقط سعی کنیم گام به گام همراه ما به پیش بروید که در هنگام تهیه غذا دچار مشکل نشوید و توصیه بنده این است که اگر می خواهید همراه متن این غذا تهیه کنید ابتدا یک بار متن را تا انتها خوانده و سپس همراه ما گام به گام شروع به تهیه این غذا کنید.

موارد لازم برای تهیه شوید پلو با ماهی

ماهی
برنج به مقدار لازم
روغن مایع
گشینز و جعفری ساطوری شده
عصاره تمر هندی
پیاز داغ و سیر داغ
پودر سوخاری
شوید خشک و چند حبه سیر

طرز تهیه شوید پلو با ماهی

برای آغاز کار و در مرحله اول شما باید برنج رو اب کش کنید و بعد در صورت دلخواه از ته دیگ سیب زمینی استفاده کنید کمی زعفران هم حتما ته طرف بریزید در در مدت پخت عطر زعفران با پلو ترکیب بشه سپس برنج رو اهسته اضافه کنید لابه لا برنج من شوید خشک و کمی سیر داغ ریختم میتونید سیر خام هم استفاده کنید. و در آخر مقدار کم از زعفران اب شده و دم کردن پلو استفاده کنید. تا اینجا کار یک گام مهم از تهیه غذا سپری کردید می ماند بخش دوم کار یعنی تهیه ماهی شوید پلو خوشمزه شما باری تهیه ماهی هم کار سختی ندارید فقط کافی است در ادامه همراه ما باشید. شما نیز میتونید از پودر سوخاری اماده استفاده کنید یا خودتون تهیه کنید فرق نمی کند. و حتی می توانید از آرد خالی هم استفاده کنید.

ما از پودر آماده استفاده کردیم و شما باید کاملا رو ماهی رو با پودر اغشته کنید و بعد برای سرخ کردن ختما از قسمت گوشت ماهی بگذارید نه پوست ماهی و نکته دیگه اینکه روغن حتما داغ داغ باشد در کنار ماهی سبزی مخصوص هم استفاده می کنیم که باید برای تهیه آن ابتدا پیاز سرخ کنید و بعد کمی سبزی رو اضافه کنید به همراه سیر داغ تمره هندی رو با نصف لیوان اب جوش حل کنید و بعد صاف کنید و به سبزی اضافه کنید در آخر با شعله کم زمان بدهید تا طعم تمر هندی و سبزی ترکیب بشه و مزه دار امیدواریم که از تهیه این غذا لذت برده باشید.