طرز تهیه شیر بادام

طرز تهیه شیر بادام خوشمزه و مخصوص

در یکی دیگر از مطالب آشپزی سایت تفریحی و سرگرمی نازشو برای شما طرز تهیه شیر بادام خوشمزه و مخصوص را قرار دادیم. شیر بادام یکی از پرطرفدار ترین نوشیدنی های فصل تابستان است. این نوشیدنی خوشمزه را به راحتی می توانند در منزل تهیه کرد. نوشیدنی شیر بادام خواص بسیار زیادی دارد. از خواص شیر بادام می توانند به تقویت کلیه ، سلامت قلب ، کمک به سلامت چشم ، خونسازی ، زیبایی پوست و … اشاره کرد. همه این باعث شده است که این نوشیدنی طرفداران بیشتری پیدا کند و ما هم امروز برای طرز تهیه شیر بادام خوشمزه را در منزل را قرار دادیم. تا شما آن را در منزل تهیه کرده و از خوردن آن نهایت لذت را ببرید.

مواد لازم برای تهیه شیر بادام

مغز بادام : ۱4 عدد
آب ولرم : یک لیوان
عسل : یک قاشق غذا خوری

 

طرز تهیه شیر بادام خوشمزه و مخصوص

برای تهیه شیر بادام لازم است که بادام ها را 2 تا 3 ساعت در آب خیس کنید. بعد از آن باید پوست بادام ها را جدا کنید و آن را ها را در مخلوط کن ریخته و خوب آسیاب کنید. بعد نصف لیوان آب را اضافه کنید بعد یک قاشق غذا خوری عسل را اضافه می کنیم و خوب مخلوط می کنیم در مرحله آخر آب باقی مانده را اضافه می کنیم و دوباره کمی مخلوط می کنیم. زمان مخلوط کردن حدود 10 تا 15 دقیقه بیشتر طول نمی کشد. بعد باید شیر بادام در یخچال قرار داده تا خنک شود و بعد می توانید آن را میل کنید اگر دوست داشتید می توانید به جای عسل از خرما هم استفاده کنید. توصیه می شود که افراد که چربی خون بالا دارند این نوشیدنی کم تر استفاده کنند.

امیدوار هستیم که این آموزش آشپزی هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر نظری درباره این مطلب دارید می توانید از طریق دیدگاه به ما اعلام کنید و ما در کوتاه ترین زمان آن را بررسی می کنیم. و در آخر برای حمایت از سایت نازشو می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.