غذای خوشمزه فرانسوی

طرز تهیه غذای خوشمزه فرانسوی

طرز تهیه غذای خوشمزه فرانسوی

در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو شما با طرز تهیه یک غذای خوشمزه فرانسوی آشنا می شوید که در ادامه می توانید روش تهیه این غذا آشنا شوید. این رول تست از غذاهای بسیار معروف این کشور شاید نباشد اما افرادی که آن را تست کردند بسیار به طعم و مزه آن علاقه مند شده اند.

مواد مورد نیاز غذای خوشمزه فرانسوی

پنیر خامه‌ای ۱۰۰ گرم
عسل دو قاشق سوپ‌خوری
دارچین یک‌ چهارم قاشق چای‌خوری
تست۱۲ ورقه نان
تخم‌مرغ سه عدد
شیر یک فنجان
وانیل یک‌ هشتم قاشق چای‌خوری
بادام پودر شده چهار قاشق چای‌خوری
پودر سوخاری سه قاشق سوپ‌خوری
شکر سه قاشق سوپ‌خوری
سس شکلات و برش‌های میوه برای سرو به مقدار لازم

طرز تهیه غذای خوشمزه فرانسوی

ابتدا داخل یک ظرف پنیر خامه‌ای ویلی، عسل و دارچین را با هم خوب مخلوط کنید. قسمت تیره دور نان‌ها را برش بزنید و جدا کنید و روی نان‌ها را وردنه کشی کنید. روی یک طرف نان مقداری از مخلوط پنیری بمالید و نان را رول کنید. داخل یک کاسه تخم‌مرغ و شیر و وانیل را با هم مخلوط کنید. سپس در ظرفی دیگر بادام، پودر سوخاری و شکر را هم مخلوط کنید. رول‌های آماده شده را ابتدا درون مخلوط تخم‌مرغ و سپس داخل مخلوط بادام بغلتانید.

یک تابه بردارید. مقداری کره داخل آن بریزید و رول‌ها را داخل تابه بچینید. یک طرف رول‌ها را که سرخ کردید، به وسیله یک قاشق آن‌ها را برگردانید و طرف دیگر را هم سرخ کنید. داخل یک بشقاب چند عدد دستمال کاغذی بچینید و رول‌ها را روی دستمال قرار دهید تا روغن اضافی آن‌ها گرفته شود. رول تست فرانسوی با پنیر ویلی آماده است. داخل شرف مناسب سرو کرده و با مقداری سس شکلات و برش‌های میوه مورد علاقه‌تان تزیین کنید.