مرغ خامه ای

طرز تهیه مرغ خامه ای خوشمزه و مخصوص

طرز تهیه مرغ خامه ای خوشمزه و مخصوص

بسیار از افراد عاشق غذا هایی هستند که با مرغ تهیه می شود و در این بین برخی خانواده بعد از مدتی دیگر نمی دانند با مرغ چه چیزی درست کنند ساندویچ مرغ یا سوپ مرغ ، مرغ سوخاری و…. و اینجاست که شاید برخی افراد تا حال طرز تهیه مرغ خامه ای را بلد نباشند و تا حال در منزل آن را درست نکرده باشند. این غذای خوشمزه که با مرغ تهیه می شود بسیار خوشمز و لذیذ می باشد و شما می توانید از طریق این پست سایت نازشو که بصورت ویدیویی برای شما منتشر شده است طرز تهیه این غذای بسیار خوشمزه را یاد بگیرد و از این به بعد یک غذای جدید و خوشمزه را با مرغ درست کنید.

خلاصه کلیپ آموزشی تهیه مرغ خامه ای به شرح زیر است.

در این کلیپ شما ابتدا باید مرغ را خورد کنید سپس آن را پخته و بعد  نمک و ادویه های مورد علاقه را به آن بزنید و بعد از پخت یک بسته خامه را اضافه کرده و چند لحظه حرارت میدهیم و بعد در مرحله آخر هم در ظرف فر گذاشته و روی آن را با پنیر پیتزای ورقه ای پوشانده و در فر قرار دهید تا پنیر باز شود. این غذا را بیشتر با سالاد و یا پیتزا میل می کنند که بسته به ذائقه شما می توانید آن را هرجور که دوست دارید آن را میل کنید.

امیدواریم این ویدیو مورد رضایت و توجه شما قرار گرفته باشد. نظرات خود را درباره آموزش های آشپزی بصورت ویدیویی هم برای ما در قسمت مربوط به نظرات شما بنویسید ما همه پیشنهادات و انتقادات را نیز بررسی و در صورت لزوم اجرایی می کنیم با تشکر از همراهی شما تا انتهای این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو.