طرز تهیه نودل کره ای

طرز تهیه نودل کره ای

طرز تهیه نودل کره ای

شما هم حتما بعد سریال های کره ای حتما به این فکر کرده اید که چرا همه اینا در غذا هاشون نودل دارند. ما در این پست طرز تهیه نودل کره ای را قرار دادیم که شما با کمک آن دیگر می توانید یک بار یک غذای کره ای تهیه کنید تا ببینید نودل های کره ای بسیار تنوع دارند و فقط آن ها یک نوع نودل نمی خورند بلکه با نودل غذا های مختلفی درست می کنند که هر کدام آن طعم و مزه فوق العاده ای دارد اگر دوست دارید یک غذای فوق العاده خوشمزه کره ای درست کنید حتما تا انتهای مطلب طرز تهیه نودل کره ای همراه سایت نازشو باشید برای اینکه در تهیه این غذای خوشمزه کره ای به مشکل نخوردید توصیه می کنم مواد لازمی که در ادامه خدمت شما عرض می کنیم را قبل از تهیه خریداری کنید و بعد شروع به تهیه این غذا کنید. زمان مورد نیاز برای تهیه این غذا چیزی حدود 22 دقیقه می باشد.

مواد لازم برای تهیه نودل کره ای

1/2 عدد هویج کوچک باشد
3 قاشق چای خوری سس سویا
6 عدد پیازچه 3 عدد برای داخل غذا، 3 عدد برای تزیین
1 بسته نودل
1 و 1/4 لیوان آب مرغ یا آب گوشت
1 عدد تخم مرغ
1 حبه سیر برابر با 1/4 قاشق غذا خوری
1/2 قاشق غذا خوری روغن زیتون
1 و 1/4 لیوان آب
1/4 قاشق چای خوری سس تند
1/4 قاشق چای خوری زنجبیل تازه

طرز تهیه نودل کره ای

شروع به کار ما مربوط می شود به آخر کار که برای تزیین است برای اینکه زمان را مدیریت کنیم در گام نخست تخم ها را آب پز می کنیم در گام دو کار تهیه این نودل خوشمزه کره ای شما باید پیازچه ها را به صورت حلقه ای خرد کرده، نیمی از آن را برای تزیین کنار گذاشته و مابقی را در قابلمه کوچکی می ریزیم. سپس سیر را ریز خرد کرده، زنجبیل را نیز رنده می کنیم و به همراه روغن زیتون، سس سویا و سس تند به پیازچه اضافه می کنیم. موارد گفته شده در قسمت بالا را حدود 4 دقیقه تفت می دهید. بعد نوبت می رسد به آب و آب مرغ را اضافه می کنیم. وقتی آب جوش آمد، نودل را اضافه کنید.

سپس بعد از گذشت 5 دقیقه یا کمی کمتر وقتی نودل ها نرم شدند، نودل را به همراه آب آن در کاسه ریخته و روی آن را با تخم مرغ آب پز که ابتدا کار گذاشتید آماده شود به همراه هویج خلالی و پیازچه ای که از قبل خرد کرده بودیم تزیین می کنیم. برای اینکه لذت کافی را از این غذا ببرید می توانید مثل کره ای ها هم این غذا را میل کنید. امیدواریم که از این پست آموزشی ما راضی بوده باشید.