طرز تهیه پفیلا خانگی

طرز تهیه پفیلا خانگی

طرز تهیه پفیلا خانگی

برای شما در این مطلب سایت نازشو طرز تهیه پفیلا خانگی را قرار دادیم. پف فیل ، پاپ کورن و ذرت بو داده هم اینا یکی هستند و هرکی یکی از این اسم ها را برای خودش استفاده می کنه ولی پفیلا و پاپ کورن اسم های هستند که بیشتر استفاده میشن خلاصه همه یکی اینقدر با اسم ها بازی نکنید. ما در اینجا برای شما درست کردن پفیلا خانگی به روش بسیار ساده که وقت زیادی هم ازتون نمیگره را به شما آموزش می دهیم ما در این مطلب همچنین به شما دوستانی که طرز تهیه پاپ کورن ساده را بلد هستید روش درست کردن پاپ کورن با چند طعم مختلف هم یاد خواهیم داد ابتدا باید دستور تهیه ساده آن را بیاموزید.

طرز تهیه پفیلا خانگی ساده

قابلمه بزرگ سر دار را بردارید و روش شعله گاز بزار کمی روغن به آن اضافه کنید سپس بعد سی ثانیه ذرت ها را اضافه کنید و کمی نمک بریزد و سر قابلمه را بزارید بعد که ذرت های شروع به ترکیدن کرد باید شروع کنید به تکان دادن که ذرت ها نسوزد این کار سه تا پنج دقیقه بسته اندازه ذرت انجام دهید تا همه ذرت ها تبدیل به پفیلا شوند. این طرز تهیه پف فیل ساده بود.

حال برای تهیه پفیلا فلفلی شما می توانید مثل روش زیر عمل کنید.

مواد که نیاز دارید روغن ، فلفل سیاه و پودر سیر است این را درون قابلمه ریخته و مخلوط کنید. این مواد فلفلی کردن پاپ کورن یا همون پفیلا است پس اینه در بخش دستور تهیه پفیلا ساده پاپ کورن ها آماده شد قبل از خوردن آن را در ظرف که مواد بالا را در ترکیب کردید بریزد و خوب با قاشق مخلوط کنید تا مواد جذب پفیلا شود. بعد می بینید که پفیلا تهیه شده شما تبدیل به پفیلا فلفلی شده است.

برای تهیه پفیلا گوجه ای به شکل زیر عمل می کنیم.

برای تهیه این پاپ کورن یا میتونید مقداری گوجه خشک شده از عطاری بخرید یا خودتون کمی گوجه رو داخل فر خشک کنید یا میتونید مقداری سس گوجه رو اونقدر داخل فر حرارت بدید تا خشک و پودری بشه(توی هوای آزاد هم با درپوش میشه خشکش کرد)بعد از آماده شدن پاپ کورن اون رو داخل کیسه کاغذی(همون که قنادی ها توش شکلات میریزن)بریزید و پودر رو بهش اضافه کنید و خوب هم بزنید.

تهیه پفیلا لیمویی

بعد از آماده شدن پاپ کورن آن را از روی حرارت بردارید و مقداری آبلیمو را با مقداری کره و نمک با هم مخلوط کرده و روی پاپ کورن ها بریزید و چند دقیقه داخل فر گرم قرار بدید.

طرز تهیه پاپ کورن پنیری

برای تهیه این پاپ کورن شما باید مقداری پنیر پارمزان رو ریزه ریز رنده کنید و وقتی پاپ کورنتون آماده شد اون رو داخل یه ظرف در دار بریزید و پنیر رو به همراه مقداری پودر سیر و موسیر بهش اضافه کنید و چند دقیقه بذاریدش داخل فر داغ.

امیدوارم از این پست استفاده کرده باشید و آماده کردن انواع پفیلا با طعم های مختلف یاد گرفته باشید.