طرز تهیه چیزکیک شکلاتی

طرز تهیه چیزکیک شکلاتی خوشمزه با گردو

برای شما در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو طرز تهیه چیزکیک شکلاتی خوشمزه با گردو را نیز قرار دادیم تهیه چیزکیک یکی از کار بسیار جذاب است که می توانید وقتی چیزکیک آماده کردید کلی از افراد دورورتان را نیز سوپرایز کنید چون چیزکیک طرفداری بسیار زیادی دارد. این آموزش که ما در این قسمت برای شما قرار دادیم برای حدود 10 نفر نیز کامل است. شما نیز می توانید با یک بار تهیه این چیزکیک روش پخت و خیلی از نکات مهم درباره چیز کیک های را نیز یاد بگیرد. ما نیز همیشه سعی می کنیم مطالبی را قرار دهیم که بطور کامل نیز بتواند طرز تهیه آن شیرینی یا غذا را نیز به شما آموزش دهد و شما را در درست کردن آن غذا نیز استاد کند اما با یک بار خواندن یک مطلب شما نمی توانید کامل آن را یاد بگیرد و باید یک بار هم همراه با خواندن مطلب این چیزکیک را یاد بگیرد. توصیه می کنم که حتما یک بار این چیزکیک شکلاتی را برای خانواده خود تهیه کنید مطمن باشید که کلی نظرات خوب از خانواده تان خواهید گرفت که شما تشویق می کند که این انواع چیز کیک های دیگر هم یاد بگیرد که ما در مطلب طرز تهیه 4 نوع چیز کیک خوشمزه درست کردن انواع چیزکیک را به شما آموزش می دهیم که آنجا هم می توانید به چند دستور تهیه چیزکیک نیز دسترسی داشته باشید و در فرصت های بعدی نیز چیزکیک های دیگری را هم تست کنید.

طرز تهیه چیزکیک شکلاتی خوشمزه با گردو

شکر: یک پیمانه
وانیل: 2 قاشق چای خوری
پنیر خامه ای: 600 گرم
مواد لازم کراست (لایه زیرین):
بیسکویت سبوس گندم: 400 گرم
شیر: 50 میلی لیتر
مواد لازم فیلینگ (لایه میانی):
کره: 3 قاشق سوپ خوری
آرد: سه چهارم پیمانه
تخم مرغ: 5 عدد
ماست: 200 گرم
گردو (درشت خرد شده): یک پیمانه
مواد لازم رویه چیزکیک شکلات به همراه گردو:

خامه: 100 میلی لیتر
شکلات تلخ: 80 گرم

طرز تهیه چیزکیک شکلاتی خوشمزه با گردو

ابتدا برای تهیه لایه زیرین، بیسکویت ها را در غذاساز پودر کرده و سپس با شیر مخلوط کنید. قالب کمربندی بزرگی را با کاغذ روغنی بپوشانید و خمیر شیر و بیسکویت را کف و کناره های آن فشار دهید.

طرز تهیه لایه میانی چیزکیک شکلاتی با گردو :


تمامی مواد را به جز گردو در ظرف مناسبی با هم مخلوط کنید. گردو را اضافه و مخلوط کنید. این مخلوط را روی لایه بیسکویت داخل قالب پخش کنید و به مدت 55 دقیقه در فر از قبل گرم شده با دمای 170 درجه سانتی گراد (325 درجه فارنهایت) قرار دهید. سپس آن را از فر خارج کرده و پس از خنک شدن تمام شب در یخچال قرار دهید.

طرز تهیه لایه رویی چیزکیک شکلاتی با گردو:

شکلات را خرد کرده و به روش بن ماری (حرارت غیر مستقیم) ذوب کنید. خامه را به آن اضافه و مخلوط کنید تا صاف و یکدست شوند. سپس این مخلوط را روی چیزکیک بریزید و حدود یک ساعت در یخچال قرار دهید.