طرز تهیه ژله هندوانه

طرز تهیه ژله هندوانه ویژه و خوشمزه

طرز تهیه ژله هندوانه ویژه و خوشمزه

برای شما در یکی دیگر از پست های ویژه شب های یلدا طرز تهیه ژله هندوانه ویژه و خوشمزه را قرار دادیم. ژله هندوانه یکی از ژله هایی است که در بسیاری از مهمانی ها و مجالس ها کاربرد دارد و یکی از دسر های پرطرفدار این روز های جامعه ما می باشد. اما درست کردن این ژله چه برای مهمانی های ساده و چه برای شب مهمی مثل شب یلدا بسیار ساده است که در ادامه این پست از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو برای شما آموزش تهیه کردن این نوع از ژله را به زبان بسیار ساده قرار دادیم و مثل سایر سایت کمی آن را پیچیده نکردیم.

مواد لازم برای تهیه ژله هندوانه ویژه و خوشمزه

ژله قرمز
تخمه یا شکلات
ژله آلوئه ورا
بستنی
ژله سبز

طرز تهیه ژله هندوانه ویژه و خوشمزه

برای شروع کار تهیه این دسر فوق العاده خوشمزه شما باید ابتدا کاسه متوسط رو میگذاریم داخل ژله. مواظب باشید که ژله سبز داخل کاسه دوم نره و کاسه دوم دقیقا وسط قرار بگیره. البته من هر کاری کردم آخر وسط نموند. به عنوان وزنه داخل کاسه دوم آب میریزیم. ژله رو میگذاریم تو یخچال تا کاملا ببنده ، بعد با ملاقه آبش رو خالی میکنیم و به جاش آب داغ میریزیم. یه تکون جزئی میدیدم و کاسه رو از ژله جدا میکنیم.البته اگه مثل من حوصله اینکارا رو نداشتین در یک عملیات ضربتی یهو کاسه رو کج کنین که آبها بریزه ، بعد توی کاسه آب داغ بریزین. ، خب حالا شما کاسه ای دارین که دور تا دورش ژله سبز رنگه.

حالا با ژله آلوئه ورا و بستنی ، ژله بستنی درست میکنیم و وقتی ولرم شد میریزیم روی ژله سبزمون. (البته شما میتونید از ژله شیر هم استفاده کنین) حالا کوچیکترین کاسه رو مثل روش اول میذاریم داخل ژله بستنیمون. باز میذاریم تو یخچال تا ژله بستنی هم ببنده ، کاسه سوم رو هم مثل روش قبل ازژله بستنی جدا میکنیم ، ژله قرمز رو که قبلا آماده کردیم و میریزیم داخل ژله و میذاریم ببنده. حالا داخل بزرگترین کاسه به ترتیب از بیرون به داخل ژله سبز، سفید و قرمز داریم. ژله رو برمیگردونیم ، برش میزنیم و با تخمه هندونه یا اگه نداشتین با کاکائو تزئینش میکنین. به همین راحتی یکی از فوق العاده ترین دسر های ممکن را توانستید برای مهمانی خود تهیه کنید.