طرز تهیه کیک نارگیلی

طرز تهیه کیک نارگیلی مخصوص و خوشمزه

در یکی دیگر از مطالب آشپزی سایت نازشو برای شما عزیزان آموزش طرز تهیه کیک نارگیلی مخصوص و خوشمزه را نیز قرار دادیم. تهیه کیک نارگیلی بسیار راحت و شما به راحتی می توانید این کیک خوشمزه را در منزل تهیه کرده و عزیزان خود را با درست کردن این کیک سورپرایز کنید. کیک سورپرایز نارگیلی اما چگونه باید تهیه کرد که خوشمزه شود و همه از خوردن آن نیز لذت ببرند این ها نکاتی هستند که در ادامه خواهید آموخت در پخت کیک همیشه نکاتی مهم در مواد اولیه و روش تهیه نیز نهفته است پس به این دو قسمت که ما برای شما نوشتیم کامل دقت کنید تا یک کیک نارگیلی خوشمزه برای عزیزان خود تهیه کنید. برای اینکه آموزش را کامل بیاموزید فقط کافی است چند بار پست طرز تهیه کیک نارگیلی مخصوص و خوشمزه را مطالعه کرده و یک بار همراه خواندن آن را نیز تهیه کنید بعد دیگر شما به راحتی می توانید این کیک خوشمزه را بدون داشتن دستور پخت آن تهیه کنید و به دیگران هم نیز آموزش دهید بازهم می گوییم برای اینکه کیک خوشمزه ای تهیه کنید با تمام نکات گفته شده را مو به مو انجام دهید و بعد در دفع های بعدی تهیه می توانید از خلاقیت و نوآوری خود نیز برای خوشمزه تر کردن کیک نارگیلی نیز استفاده کنید. شما دعوت می کنم به خواندن ادامه مطلب همره ما باشید.

مواد لازم برای تهیه کیک نارگیلی

آرد : 3 پیمانه
پودر نارگیل : یک و یک دوم پیمانه
وانیل : به مقدار لازم
تخم مرغ : 6 عدد
شکر : 1 پیمانه
روغن : مایع یک دوم پیمانه
شیر : 1 پیمانه
بیکینگ پودر : یک قاشق غذ اخوری

طرز تهیه کیک نارگیلی مخصوص و خوشمزه

برای شروع کار تهیه باید زرده و سفیده را جدا کرده زرده و شکر را با همزن برقی می زنیم تا سفت شود. روغن مایع و وانیل را نیز اضافه کرده می زنیم. سپس باید شیر را به مایه اضافه می کنیم.
بعد نوبت می رسد به اضافه کردن آرد را به مایه اضافه کرده کمی بهم می زنیم. در این بخش تهیه کیک نارگیلی بایدسفیده را با همزن برقی می زنیم تا سفت شود. سفیده را با لیسک به مایه کیک اضافه کنید. خوب باید الان پودر نارگیل را نیز اضافه کرده با لیسک مخلوط می کنیم. در بخش آخر هم فقط کافی است مایه را در قالب طرح دار حلقه ای ریخته در فری که از قبل با درجه 170 درجه گرم کردیم به مدت 50 درجه می پزیم. امیدواریم که این آموزش آشپزی راحت برای شما مفید بوده باشد نظرات خود را درباره تهیه این کیک برای ما نیز بنویسید.