کنسول های بازی سونی

خبر های خوب برای طرفداران کنسول های بازی سونی

خبر های خوب برای طرفداران کنسول های بازی سونی

به گزارش نازشو کمتر جوانی پیدا می شود که یک بار سابق بازی با کنسول های سونی را داشته باشد و فکر خریدن آن کنسول به ذهن اش نرسیده باشد. شاید تا چند ماه پیش همه درباره قیمت فوق العاده  پلی استیشن 4 حرف میزدن کنسولی که شاید بهترین مدل آن 2 میلیون برای فرد آب می خورد و مدل های پایین آن تا حدود 1 میلیون 200 قیمت داشت که بسیار به صرف بود بود برای خرید اما با افزایش قیمت دلار این کنسول ها هم گران شد ولی بازهم به اعتقاد بسیار ارزش خرید این کنسول بسیار بالاست چون نسبت به سخت افزار و کیفیت و خدماتی که می دهد واقعا قیمت مناسبی دارد. اما خبر خوب برای طرفداران کنسول های بازی سونی این است که خبر های به گوش می رسد که قیمت های در نظر گرفته شده برای نسل جدید کنسول سونی یعنی پلی استیشن 5 حدود 500 دلار می باشد.

گفتنی است که این قیمت حتما باعث می شود که هنگام عرضه این دستگاه شاهد ثبت رکورد جدید برای خرید کنسول های بازی باشیم چون بسیار قیمت مناسبی برای نسل جدید کنسول های بازی می باشد. و مطمن اند پلی استیشن 5 هم مثل نسل 4 آن در دنیا بسیار پرطرفدار خواهد شد. گفتنی است که زمان عرضه که توسط شرکت سونی اعلام شده بود برای سال 2020 بوده است که نسل جدید کنسول های بازی بتواند با تکنولوژی های روز آن زمان یعنی اینترنت 5G , گسترده شدن استفاده از آی پی ورژن 6 و …. موارد مهم دیگر آپدیت باشد.

اما شایعه های هم درباره عرضه سریع تر این دستگاه به گوش می رسد که منابع معتبری هنوز به آن واکنش نشان نداده اند و خود شرکت سونی بعد از اعلام سال 2020 برای عرضه کنسول جدید هیچ واکنش دیگری به تاریخ های جدید نشان نداده است.