عابدینی: زیاده‌خواهی وزارت ورزش دلیل حذف از آسیا بود/ یک عده به اسم خدمت دست به خرابکاری در پرسپولیس و استقلال زدند

امیر عابدینی مدیرعامل پیشین پرسپولیس می گوید یکی از دلایل اصلی حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا زیاده خواهی وزارت ورزش در ادوار گذشته بوده است.

امیر عابدینی رئیس اسبق فدراسیون فوتبال و مدیرعامل پیشین پرسپولیس درباره آخرین شرایط دو تیم سرخابی گفت: این روزها حال فوتبال به خصوص دو باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس و استقلال خوب نیست. دیگر شانسی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداریم و دو تیم پرسابقه فوتبال ایران نمی‌توانند در بزرگترین رویداد باشگاهی در قاره کهن حضور داشته باشند و این می‌تواند تلخ ترین اتفاق برای فوتبال ایران در رده باشگاهی باشد.

عابدینی در خصوص دلایل حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: زیاده خواهی وزارت ورزش و جوانان در ادوار گذشته، ناکارآمدی مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، بی برنامگی در سازمان‌های موازی و عملکرد ضعیف فدراسیون نشین‌ها از دلایل مهم حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا بود. اگرچه نباید فراموش کنیم که یک عده تحت عنوان خدمت دست به خرابکاری در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال زدند و تاریخ همواره بیانگر این موضوع بوده است که برخی‌ها که مدعیان خدمت بودند جز ضرر زدن و خرابکاری کار دیگری نکرده‌اند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درخصوص مدیرعاملی درویش در این تیم گفت: به هر حال حکم آقای درویش ابلاغ شده و ایشان مسئولیت مهم مدیرعاملی را برعهده گرفته‌اند. به نظرم باید از او حمایت کرد و همه هواداران نیز بهتر است صبور باشند و پشت باشگاه را خالی نکنند تا درویش در پرسپولیس موفق شود چرا که اگر او نتواند موثر کار کند دودش به چشم پرسپولیس خواهد رفت.

وی در پایان گفت: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال حوادث ریز و درشت زیادی دیده اند و سختی‌ها و ناهنجاری‌ها و ستم‌های زیادی را به جان خریده اند اما چون ریشه در جان فوتبال یعنی هواداران دارند مطمئن باشید که از این مسیر پردردسر نیز عبور خواهند کرد و دوباره شکوه و عظمت همیشگی خود را باز خواهند یافت و در مسیر قهرمانی در آسیا گام خواهند برداشت.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز