عربشاهی: صدری خودش گفت استعفا نداده/ پرسپولیس «سایپا» نیست آقای درویش/ ذوالفقارنسب پروژه ورزشی سنندج را تمام کند

هافبک اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: تلفنی با مجید صدری حرف زدم و خودش به من گفت استعفا نداده است. همین آقای ذوالفقارنسب بارها مصاحبه کرد و گفت که به زودی جانشین صدری انتخاب می شود.

ضیا عربشاهی از پیشکسوتان پرسپولیس حرف های جدیدی به خبرورزشی زد که در زیر می خوانید:

شما در جایی گفته اید پرسپولیس شعبه دوم سایپا نیست؟

بله این حرف را زدم و خطاب من هم حمید سجادی وزیرورزش و جوانان بود. حالا به رضا درویش هم می گویم که پرسپولیس با سایپا فرق می کند آقای درویش!

چطور؟

اینجا شما به عنوان مدیرعامل یا عضو هیئت مدیره با ۵۰ میلیون هوادار پرسپولیس طرف هستید و باید بدانید کجا آمده اید؟ بیژن ذوالفقارنسب پیشکسوت من است و احترامش واجب اما دغدغه اش چیست؟

یعنی چی که دغدغه اش چیست؟

طرف عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است اما به جای تماشای بازی پرسپولیس رفته شبکه ” شما” و کارشناس دیدار حذفی فولاد خوزستان و مس کرمان شده است. آیا این کار توجیه دارد؟ معلوم است که اصلا دغدغه پرسپولیس را ندارد!

شاید از قبل به این برنامه و شبکه تلویزیونی دعوت شده باشد؟

ما که از سرکوچه نیامدیم و همه چیز را می دانیم. ما هم به تلویزیون رفته ایم و می دانیم نهایتا ۲۴ یا ۴۸ ساعت قبل از شما دعوت می کنند. پرسپولیس بازی دارد و رئیس هیئت مدیره آن رفته کارشناس بازی دیگری همزمان با تیمش شده است! حداقل دوستان که علاقه ای به پرسپولیس ندارند اجازه می دادند مجید صدری کارش را انجام دهد.

مجید صدری که خودش استعفا داد و رفت؟

من خودم تلفنی با مجید صدری حرف زدم و خودش به من گفت استعفا نداده است. همین آقای ذوالفقارنسب بارها مصاحبه کرد و گفت که به زودی جانشین صدری انتخاب می شود و … من از او که مشاور وزیر ورزش هم به شمار می رود می خواهم به فکر پروژه ورزشی شهرش سنندج باشد. ذوالفقارنسب که مشاور وزیر است نمی تواند از سجادی برای مجموعه ورزشی شهرش بودجه بگیرد و آن را تکمیل کند؟ اگر این کار را نمی تواند انجام دهد چه کاری برای پرسپولیس می تواند انجام دهد.

ذوالفقارنسب به هرحال یک عضو ورزشی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است و دیگر اعضا باید پول و منابع پایدار مالی بیاورند؟

کدامیک؟ غلام محمد علیپور عضو مادام العمر هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در این چند سال چه کمکی به این تیم کرده است؟ آورده اش چه بوده است؟ لطفا خودش بگوید؟ یا اینکه مسجدی کیست و به چه منظور عضو هیئت مدیره شده است؟ این افراد یک خدمت خود فقط یک خدمت خود به پرسپولیس را بگویند یا بشمارند تا دستش را ببوسیم. این آقایان فقط برای شهرت و دیده شدن به پرسپولیس می آیند و هیچ کمکی هم نمی کنند. البته به این سئوالات باید وزیر ورزش جواب بدهد. اینها که دوست دارند بیایند ولی این حمید سجادی است که باید دلیل انتخاب این هیئت مدیره و مدیرعامل را بگوید؟

ولی رضا درویش را شما و همبازیان شما در دهه ۶۰ می شناسند؟

بله، رضا درویش هوادار پرسپولیس بوده است مثل ۵۰ میلیون هوادار دیگر پرسپولیس! من اتفاقا او را دوست دارم و نمی خواهم خراب شود که این حرف را می زنم. دوستان آمده اند و حالا که انتخاب شده اند می گویند در جریان طلب باشگاه پدیده یا یکسری بدهی های پرسپولیس نیستند. پس چرا آمده اید؟ اگر حالا که شرایط را دیده اید و فکر می کنید نمی توانید کار کنید مرد باشید و استعفا بدهید! محمد خاکپور مرد و مردانه وقتی دید نمی تواند کمکی کند ترجیح داد از حضور در باشگاه پرسپولیس استعفا بدهد.

آقای عربشاهی! درباشگاه هایی مثل پرسپولیس هیچ مدیری به راحتی استعفا نمی دهد مگر آن که بخواهند اخراجش کنند و محترمانه به او بگویند استعفا دهد. وگرنه کجا بروند بهتر از پرسپولیس؟

مشکل همین جاست. آقایان فقط دنبال شهرت و مقام هستند و این وسط پرسپولیس است که نابود می شود و این دردناک است.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز