عصرانه خوشمزه برای دورهمی

عصرانه خوشمزه برای دورهمی

عصرانه خوشمزه برای دورهمی

اگر دنبال یک عصرانه خوشمزه برای دوهمی ها و مهمانی های خود هستید پیشنهاد می کنم تهیه عصرانه ای که در ادامه برای شما قرار می دهیم را از دست ندهید. این عصرانه بسیار خوش طعم که معروف به عصرانه پای میوه  است روش آماده کردن راحتی دارد که در ادامه نیز با آن آشنا می شویم در ادامه همراه سایت تفریحی و سرگرمی نازشو باشید.

مواد لازم برای تهیه عصرانه خوشمزه برای دورهمی

1 / 2 فنجان توت فرنگی خرد شده ( 75 گرم )
یک فنجان آرد گندم ( 150 گرم )
3 عدد تخم مرغ
1 فنجان شیر عسلی ( 397 گرم )
1فنجان کره ( 200 گرم )
تراشه پوست لیمو

طرز تهیه عصرانه

اول، در یک کاسه بزرگ، کره، آرد و یک تخم مرغ بریزید. آن را به خوبی مخلوط کنید و بگذارید 15 دقیقه در فریزر بماند .بعد از این زمان، خمیر را از فریزر بیرون آورید و با یک وردنه آن را پهن کنید. سپس آنها را ببرید و داخل مافین کیک بریزید و 10 دقیقه داخل فر قرار دهید تا زمانی که قهوه ای طلایی شوند.بعد از آن شیر عسلی را به همراه تخم مرغ های باقیمانده و توت فرنگی داخل مخلوط کن بریزید و همه آن را با همه مخلوط کنید و روی خمیر بریزید.

در نهایت آن ها را 20 دقیقه در دمای 350 فارنهایت / 180 درجه سانتیگراد داخل فر قرار دهید، آن ها را از قالب بیرون آورید و با کمی تراشه پوست لیمو آن ها را سرو کنید. می توانید از توت فرنگی بیشتری به عنوان تزیین استفاده کنید. در ادامه توصیه می کنم پست محبوب سایت ما در زمینه تیهه عصرانه را از دست ندهید که در ادامه برای آن لینک اش را برای شما قرار می دهیم.