علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش نزدیک تر از همیشه به لیگ های بزرگ اروپا

به گزارش نازشو – موضوع امروز مطلب ما درباره علیرضا جهانبخش ستاره دوست داشتنی تیم ملی ایران و تیم فوتبال آلکمار است از محدود بازیکنانی که پیشرفت را به پول ترجیح داد و در سن پایین تصمیم گرفت به کشور غریب برود و در آنجا به دنبال رویا های خود نیز باشد. نایمخن تیمی بود که علیرضا جهانبخش را به فوتبال هلند نیز معرفی کرد و علیرضا جهانبخش در ابتدا زیاد جایی در ترکیب نداشت اما کم کم با بهتر شد وضعیت اش به بازیکن اصلی تیم اش تبدیل شد او حتی با این تیم به لیگ پایین تر هم سقوط کرد و دوباره با این تیم به لیگ برگشت اما این بار به عنوان تاثیرگذار ترین بازیکن نایمخن و لیگ با شرایط پیش بینی می شد که جهانبخش با پیشنهاد های بزرگی روبه رو شود اما بازهم یک تصمیم شاید فوق العاده درست او باعث شد تا او فوتبال هلند را که در آن جا افتاده بود و زبان و دیگر مسائل این کشور آشنا بود را ترک نکند و به تیم خوب آلکمار هلند نیز منتقل شود. خوب مشخص بود که جهانبخش به جز لیگ های عربی که پیشنهاد های فوق العاده بالای مالی برای او داشتند از چند کشور دیگر اروپایی نیز پیشنهاد داشت اما تصمیم بسیار درست بود بخاطر اینکه او به تیمی رفته بود که در فوتبال هلند و تقریبا در فوتبال جهان ستاره پرو بود یعنی ستاره های زیادی را به دنیا فوتبال معرفی کرده بود و نگاه بسیار از استعداد های تیم های بزرگ به این تیم بود. خوب علیرضا در این تیم هم مانند نایمخن کم کم جای خود را بازکرد و یک فصل خوب را گذراند و جای خود را در ترکیب باز کرد اما در این فصل نیز او به ستاره تیم اش تبدیل شده است و یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم آلکمار حال خبر این است که با نزدیک شدن به پایان نیم فصل اردویژه هلند سایت مجله فوتبال اینترنشنال هلند به معرفی و امتیاز دهی و تحلیل بهترین بازیکنان نیم فصل پرداخت که در ادمه نیز درباره آن صحبت می کنیم.

سایت مجله فوتبال اینترنشنال هلند که همانند مجله کیکر آلمان به ارزیابی بازیکنان و نمره دهی به آن می پردازد. در پایان این هفته از لیگ هلند به معرفی لیست برترین بازیکنان لیگ هلند در نیم فصل 2017 /2018 نیز پرداخت که ستاره ملی پوش ایران علی رضا جهانبخش بازیکنان تیم فوتبال آلکمار نیز با اختلاف بسیار کم با رتبه اول در رتبه سوم نیز قرار گرفت و میانگین معدل نمره او 6.68 بود. که شما می توانید لیست برترین ها را در زیر نیز مشاهده کنید.

علیرضا جهانبخش

حال این خبر خوب می تواند برای ستاره ملی پوش ایرانی باشد که درنقل انتقلات زمستانی یا در پایان فصل به یکی از لیگ های بزرگ اروپا مثل آلمان ، انگلیس یا اسپانیا نیز منتقل شود که با این عملکرد هیچ بعید نیست که وی به یکی از تیم های بزرگ این لیگ ها منتقل شود. ما هم مثل شما آرزوی موفقیت برای این ستاره ملی پوش داریم و امیدواریم به یکی از تیم های بزرگ بپویند و ما از درخشش آن نیز لذت ببریم.