علیپور: بازیکنان پرسپولیس حق دارند اعتراض کنند/ استعفای گل‌محمدی کذب است

عضو هیأت مدیره تیم پرسپولیس گفت: صحبت‌ها در مورد استعفای گل‌محمدی را در رسانه‌هاخواندم و این موضوع اصلاً صحت ندارد.

محمد علیپور در حاشیه جلسه روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: سال آینده بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم و خیلی به این رویداد نزدیک هستیم. دوران کرونا را تقریباً سپری کردیم و ورزشکاران تشنه تمرین و کار هستند. راه افتادن اینها همه هزینه‌بر است. طبیعی است که یکی از دغدغه‌های اصلی بخش هزینه‌ها باشد. سجادی به این موضوع واقف است و شرایط را دیده و تجربه کرده است. به شدت دنبال این است که منابع مالی خوبی را آماده کنند. چون می‌داند جایگاهی که ما به دست می‌آوریم با ارزش است.

وی در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی صحبت‌هایی مبنی بر این استعفایش داشته است، عنوان کرد:‌ من هم این موضوع را در رسانه‌ها خواندم اصلاً چنین چیزی وجود ندارد کذب است. ما نه جلسه‌ای داریم و نه در این مورد صحبت کردیم. کادر فنی کار خودش را می‌کند بازیکنان هم در حال آماده‌سازی هستند و حق دارند و حق و حقوق خودشان را می‌خواهند. باشگاه هم مرتب درگیر مسائلی است که از سال‌های گذشته باقی مانده و اینها هیچ وقت یک شبه، یک روزه یا یک هفته‌ای حل نمی‌شود. اما حرف بچه‌ها درست است چون زحمت کشیده‌‌اند.

عضو هیأت مدیره تیم پرسپولیس در مورد اینکه تلاش‌ها چه زمانی به نتیجه می‌رسد، گفت: درویش تلاشش را می‌کند ما هم با او در تماس هستیم که بتواند زودتر امکانات خوبی را فراهم کند.

علیپور در مورد اینکه باز هم برای مخارج باشگاه قرض گرفته خواهد شد یا نه، گفت: نه، باشگاه امکاناتی دارد باید با اسپانسر جلسه برگزار شود و آنها هم به تعهدات‌شان عمل کنند و پولی به بچه‌ها بدهند چون حق‌شان است.

وی در مورد اینکه آیا فکر می‌کنید با این شرایط و بدهی‌ها پرسپولیس خصوصی‌سازی می شود یا خیر، گفت: نمی‌دانم، در این چند مدت خیلی در رسانه‌ها در مورد این موضوع صحبت می‌شود. امیدوارم این اتفاق بیفتد. ما هم باید مدلی را جلو برویم که دنیا با آن جلو می‌رود. در دنیا حرف اول را باشگاه می‌زند و فنداسیون ورزش را باشگاه‌ها پی‌ریزی می‌کنند. خصوصی‌سازی باید در این مورد تصمیم بگیرد و ما نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم.

عضو هیأت مدیره تیم پرسپولیس در مورد حذف سرخابی‌ها از آسیا و صحبت‌های عجیب ذوالفقارنسب برای بازگشت آنها به آسیا اظهار داشت: این یک خوش‌بینی است. همه ما دوست داریم تا لحظه آخر منتظر بمانیم و شاید اتفاقی بیفتد. فکر می‌کنم با قرعه‌کشی صورت گرفته نظر آسیا قطعی است و استقلال و پرسپولیس را حذف کردند. شکایت به دادگاه بین‌المللی CAS زمان‌بر است. این شرایط را باید مدیریت کنیم تا حداقل در سال آینده به این مشکلات برنخوریم.

علیپور در مورد اینکه ذوالفقارنسب رئیس هیأت مدیره پرسپولیس هم در فدراسیون است و هم در این تیم، گفت:‌ آقای ذوالفقارنسب یک چهره شناخته شده و معتبر است. حضور او امیدبخش است و می‌تواند کمک کند. من نمی‌توانم در این مورد اظهارنظر کنم. به هر حال باشگاه مجمع دارد و مجمع تصمیم می‌گیرد.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز