علی دایی

علی دایی در ابتدای صف حامیان کی روش

علی دایی در ابتدای صف حامیان کی روش

علی دایی یکی از افتخارات فوتبال ایران در جهان بار دیگر از کی روش حمایت کرد و این با کنایه ای هم به برانکو سرمربی پرسپولیس زد در زمانی که کی روش با رفتار غیر حرفه ای خود باعث شده است اهالی فوتبالی روز به روز بیشتر با او مخالفت داشته باشند اما دایی که از قبل از جام جهانی با کی روش روابط بسیاری صمیمی پیدا کرده است هنوز یکی از حامیان کی روش در فوتبال ایران است.

شاید حمایت از کی روش در این زمان موضوع عجیبی نباشد اما علی دایی سرمربی حال حاضر تیم فوتبال سایپا بعد برد ایران با عمان به نقل از یکی از سایت ورزشی به تمجید از کالوس کیروش و شاگردانش پرداخت و مدعی شد از کیروش و تیمش حمایت می کند چرا که به نیمکت تیم ملی چشم ندوخته است. این صحبت های کنایه مستقیم به برانکو است که به گفته کی روش برانکو چشم به نیمکت تیم ملی ایران دارد. این در حالی است که برانکو در چند مقطع از بهترین تیم های آسیا و حتی قبل از جام جهانی از کرواسی پیشنهاد داشته است اما رد کرده است. و بعد از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و با پنجره های بسته و بازیکنان مصدوم بی شک بسیاری از تیم ها به دنبال او هستند.

و این صحبت از فردی مثل علی دایی بعید می رسد که اینگونه در ابتدای صف حامیان کی روش قرار بگیرد و به گونه ای چشم بسته از این سرمربی حمایت کند.