عکس برتر خرداد ماه 97

عکس برتر خرداد ماه 97

عکس برتر خرداد ماه 97

طبق روال ماه های گذشته ما در پایان هر ماه منتخب ماه را انتخاب می کنیم و برای شما نیز منتشر می کنیم. همانطور که دیدید عکس ماه گذشته اختصاص داشت به افتخار آفرین بانوان کشورمان در فوتسال و قهرمانی آسیا اما عکس برتر خرداد ماه 97 از طرف سایت نازشو به افتخار پیروزی فوق العاده ملی پوشان ایران در جام جهانی 2018 روسیه تعلق میگیرد به بازیکنان تیم ملی که باعث خوشحالی 85 میلیون ایرانی شدند. همانطور که می دانید تیم ملی در اولین بازی خود در جام جهانی روسیه موفق شد که به برتری یک بر صفر مقابل تیم ملی مراکش دست پیدا کند و در صدر گروه خود قرار بگیرد که این افتخار بزرگی برای ایران است که در گروه مرگ با تیم های اسپانیا و پرتغال و مراکش هم گروه است با این پیروزی ملی پوشان کشورمان تا روز آخر امید برای صعود دارند و دیگر صعود از این گروه برای ما رویا نیست گفتنی است که این پیروزی بعد از 20 سال برای ایران دوباره رقم خود پیروزی قبلی ایران در جام جهانی بر می گشت به جام جهانی 1998 که مقابل آمریکا بود. و بعد از این پیروزی هم مردم به خیابان ها ریختند و کلی شادی کردند.

و این است معجزه ورزش فوتبال که می تواند یک ملت هم صدا کند و هم زمان خوشحال امیدواریم بازهم شاهد این شادی میان مردم باشیم. در ادامه می توانید عکس های ملی پوشان کشورمان که بعد از بازی گرفته شده است را ببینید.

عکس برتر خرداد ماه 97

عکس از پیروزی تیم ملی مقابل مراکش

امیدواریم همیشه عکس های برتر سایت تفریحی و سرگرمی نازشو درباره موفقیت های ایران و شادی مردم پر افتخار ایران باشد نظرات خود را درباره این عکس و شادی که این ستاره آفریدن برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید. اگر پیشنهاد های هم درباره این بخش از سایت نازشو دارید حتما برای ما بنویسید ما از این پیشنهادات استقبال می کنیم.