عکس و زندگینامه سیامک نعمتی

بیوگرافی و عکس از سیامک نعمتی

نام :سیامک
نام خانوادگی :نعمتی
تاریخ تولد :۲۸ فروردین ۱۳۷۳
محل تولد :سوادکوه
پست :هافبک دفاعی – مهاجم
باشگاه فعلی :پرسپولیس
شماره پیراهن :۸۸
سیامک بازیکن پرسپولیس

سیامک نعمتی
سیامک نعمتی
نعمتی بازیکن سابق پیکان و الان پرسپولیس
سیامک نعمتی (زاده ۲۸ فروردین ۱۳۷۳) بازیکن فوتبال اهل ایران است.
نعمتی فوتبال حرفه ای خود را با نونهالان سایپا تهران آغاز کرد و موفق به زدن ۶ گل برای این تیم و ۲ گل برای جوانان سایپا شد.
سپس ۳ سال را در تیم جوانان استیل آذین سپری کرد و بعد از آن به مقاومت تهران پیوست.

سیامک نعمتی در پرسپولیس

سیامک نعمتی در سال ۱۳۹۳ با عقد قراردادی به تیم فوتبال پیکان تهران پیوست او پس از درخشش پیاپی در ترکیب پیکان مورد توجه باشگاه پرسپولیس تهران قرار گرفت
و در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هفدهم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ با قرار دادی دو ساله به پرسپولیس پیوست,
تا پس از جذب گادوین منشا زوج فصل پیش پیکان این فصل در تیم پرسپولیس تهران بازی کنند.
بازی سوپرجام نفت و پرسپولیس – سیامک نعمتی اولین حضور در ترکیب
سیامک-نعمتی

باشگاهای سیامک نعمتی 

باشگاه های جوانان
۲۰۰۶–۲۰۱۰سایپا
۲۰۱۰–۲۰۱۲پرسپولیس
۲۰۱۲–۲۰۱۴مقاومت
۲۰۱۴–۲۰۱۶پیکان
باشگاه های حرفه ای
سال هاباشگاه ها
۲۰۱۱–۲۰۱۲استیل آذین
۲۰۱۲–۲۰۱۳ملی حفاری اهواز
۲۰۱۴–۲۰۱۷پیکان
۲۰۱۷–پرسپولیس
نعمتی در اکثر بازی ها به عنوان هافبک چپ برای پیکانی ها وارد زمین شد و در ۲۸ بازی برای این تیم به میدان رفت که در تمامی این دیدارها نیز به عنوان بازیکن فیکس راهی میدان شد. بازیکن جدید سرخپوشان، طی این دیدارها ۶ بار نیز موفق به گشودن دروازه حریفان شد.
سیامک نعمتی
شادی پس از گل سیامک نعمتی
یکی از ویژگی های بارز او که قدرت شوتزنی بالا است را یادآور می شود؛ شاید بتوان گلی که او به استقلال در دیدار برگشت از فاصله ای دور به ثمر رساند را در میان برترین گل های لیگ شانزدهم به شمار آورد.
سیامک نعمتی در تمرین پرسپولیس
سیامک-نعمتی

سیامک نعمتی و محسن مسلمان

محسن مسلمان و سیامک نعمتی در تمرینات پرسپولیس
هافبک چپ سابق پیکانی ها، البته همیشه در این پست بازی نکرده و یک فصل قبل در شرایطی پیکان موفق به کسب جواز صعود به رقابت های لیگ برتر با سرمربیگری علیرضا مرزبان شد که نعمتی در پست دفاع راست برای این تیم به میدان می رفت. از همین رو با علیرضا مرزبان سرمربی سابق پیکان در مورد خصوصیات اخلاقی و فنی بازیکن جدید پرسپولیس هم صحبت شدیم.

سیامک-نعمتی

مرزبان در مورد خصوصیات فنی نعمتی می گوید:«

سیامک چند روز قبل با من در خصوص پیوستن به پرسپولیس مشورت کرد و من هم به او گفتم که پرسپولیس تیم بزرگی است که بزرگی و شخصیت دارد و با خصوصیاتی که از نعمتی سراغ دارم می تواند تاثیر مثبتی بر تیم بگذارد.

پرسپولیسی شدم تا بیشتر پیشرفت کنم
نعمتی می گوید :به پرسپولیس آمدم تا بازی کنم و با توجه به شرایط تیم و نظر مثبتی که آقای برانکو به من دارند مطمئنا بازی های زیادی انجام خواهم داد. می خواهم در اکثر بازی ها باشم و آمدنم به پرسپولیس به دلیل پیشرفت فوتبالی و بزرگی این تیم است و امیدوارم از همان ابتدا نظر کادرفنی را به خود جلب کنم و با بازی خوب بتوانم دل هواداران را نیز شاد کنم.

سیامک-نعمتی

سیامک نعمتی در کنار هم تیمی هایش

پیکان خانواده ام بود اما نمی شد بمانم
در ۳ سال حضورم در باشگاه پیکان روزها و خاطرات خوبی را سپری کردم و آنها مثل خانواده ام بودند. آنها هنوز هم برای من خیلی عزیز هستند و هرچه دارم از باشگاه پیکان دارم

که متاسفانه در فصل جدید نمی توانم در خدمتشان باشم به دلیل آنکه می خواستم در فوتبال پیشرفت کنم و از همین رو از جمع آنها جدا شدم.

برای این تیم در فصل جدید آرزوی موفقیت دارم چون واقعا این باشگاه توان و پتانسیل برای حضور در رتبه های بهتر و کسب سهمیه آسیایی را دارد.سیامک نعمتی پرسپولیس

برای پرسپولیس هم سوپرگل خواهم زد

شاید یکی از دلایل حضورم در پرسپولیس سوپرگلی که به استقلال زدم بود باید بگویم گلی که به استقلال زدم در تمرینات خیلی روی آن کار کرده بودیم و در آن بازی فرصت برایم مهیا شد و خدا را شکر توانستم از آن موقعیت استفاده ببرم و یک سوپرگل خوب برای پیکان به ثمر برسانم. امیدوارم امسال هم در پرسپولیس بتوانم گل های خوبی به ثمر برسانم و برای این تیم مثمرثمر واقع شوم و از موقعیت هایی که برایم حاصل می شود به بهترین نحو استفاده کنم و چنین گل هایی هم برای پرسپولیس در سال بعد بیشتر ببینید.

سیامک-نعمتی

پرسپولیسی بودم و خوشحالم پرسپولیسی شدم

مثل خیلی ها که در بچگی طرفدار یک تیم می شوند من هم از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم و خیلی از بازی های این تیم را تماشا می کردم و حتی برای تماشای بازی هایش به استادیوم می رفتم. از اینکه توانستم به تیم محبوبم بیایم و در این تیم بازی کنم خیلی خوشحالم.

سیامک-نعمتی
سیامک-نعمتی
سیامک-نعمتی
سیامک-نعمتی
سیامک-نعمتی
سیامک نعمتی
سیامک نعمتی
سیامک نعمتی
سیامک نعمتی
سیامک نعمتی
سیامک نعمتی
سیامک نعمتی
سیامک نعمتی

افتخارات باشگاهی سیامک نعمتی
پیکان تهران
( قهرمانی در لیگ آزادگان ۹۵–۱۳۹۴ (صعود به لیگ برتر
پرسپولیس
قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران ۱۳۹۶
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷-۱۳۹۶

نوشته عکس و زندگینامه سیامک نعمتی اولین بار در بنبک. پدیدار شد.