غذای ساده برای شام

غذای ساده برای شام با سیب زمینی

غذای ساده برای شام با سیب زمینی

در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم به شما طرز تهیه غذای ساده برای شام با سیب زمینی را آموزش اگر وقت زیادی برای درست کردن شام ندارید و می خواهید یک غذای خوشمزه و ساده درست کنید می توانید از دستور تهیه غذای خوشمزه سیب زمینی تخم مرغ استفاده کنید که بسیار راحت تهیه می شود و در عین حال بسیار خوشمزه است این غذا اگر با مواد اولیه خوب درست شود بسیار مزه فوق العاده ای دارد که امتحان کردن آن خالی از لطف نیست ما در ادامه این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو به شما روش تهیه این غذای سریع و آسان را یاد خواهیم داد که امیدواریم مورد توجه و رضایت شما قرار بگیرد. مدت زمان تهیه این غذا کمتر از 50 دقیقه می باشد. که در ادامه بیشتر با درست کردن آن آشنا می شوید.

مواد لازم برای تهیه غذای ساده برای شام

2 عدد موسیر، قطعه قطعه شده
4 عدد تخم مرغ
2 قاشق چای خوری پونه کوهی خشک شده یا یک قاشق چای خوری برگ تازه و خرد شده ی آن
200 گرم قارچ ( قارچ های کوچک )
یک قاشق غذا خوری روغن زیتون
500 گرم سیب زمینی، مکعبی بریده شود

غذای ساده برای شام

طرز تهیه غذای ساده برای شام با سیب زمینی

برای شروع به کار تهیه این این غذای ساده شما ابتدا فر را تا دمای 180 درجه سانتی گراد گرم کنید ( اگر فر فن دارد تا 200 درجه ). سیب زمینی و موسیر را در ماهی تابه نچسب گود که با روغن چرب شده است قرار دهید. روی آنها پونه کوهی را بریزید، سپس همه را با هم ترکیب کنید تا مواد آغشته شوند. به مدت 40 تا 45 دقیقه در فر بپزیدشان. بعد از این مدت قارچ ها را اضافه کنید و اجازه دهید 10 دقیقه دیگر نیز به پختن ادامه دهد.

و در آخر هم در محتویات داخل ماهی تابه چهار شکاف ایجاد کنید و تخم مرغ ها را در این چهار فضا بشکنید. به مدت سه تا چهار دقیقه دیگر ماهی تابه را به داخل فر بازگردانید تا تخم مرغ ها نیز بپزند. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد.