ماریو بودیمیر

فاصله ماریو بودیمیر و پرسپولیس فقط یک امضا

فاصله ماریو بودیمیر و پرسپولیس فقط یک امضا

به گزارش سایت نازشو – در چند روز از داغ ترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران در زمان برگزاری جام ملت های آسیا صحبت از حضور ماریو بودیمیر در پرسپولیس بود مهاجم حال حاظر باشگاه دیناموزاگرب که در نیم فصل اول برای این تیم 8 گل هم به ثمر رسانده است. و یکی از مهاجم های بسیار با تجربه لیگ کرواسی است و بسیار به علت عملکرد خوب او در تیم دیناموزاگرب حضورش را در پرسپولیس منتفی می دانستند اما در حال حاضر فاصله حضور بودیمیر در پرسپولیس تنها فقط یک امضا است.

 ماریو بودیمیر

شاید اگر این انتقال قطعی شود شاهد حضور یکی از بهترین خارجی های لیگ ایران باشیم مهاجمی که کارنامه بسیار خوبی دارد. و بسیار می تواند به پرسپولیس در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا و همچنین جام حذفی کمک کند. گفتنی است قرار داد برای این بازیکن ارسال شده است و اگر به امضا دو طرف برسد. این انتقال قطعی می شود و این بازیکن به اردوی پرسپولیس در قطر اضافه می شود.

شانس بالای پرسپولیسی شدند ماریو بودیمیر بی شک به علت رابطه خوب برانکو و پرسپولیس با باشگاه دیناموزاگرب است. که بدون دردسر در فصل گذشته اجازه حضور صادق محرمی در این تیم را دادند و حال این رابطه خوب می تواند به نفع پرسپولیس تمام شود.