فروش گوشی های هواوی

فروش گوشی های هواوی همچنان سیر صعودی دارد

فروش گوشی های هواوی همچنان سیر صعودی دارد

با توجه به تحریم های آمریکا پیش بینی های می شد که فروش گوشی های هواوی افت بسیار زیادی کند اما در تازه ترین آمار فروش موبایل های این شرکت به نظر می رسد که تحریم های ایالات متحده آمریکا در بازار فروش هواوی زیادی تاثیر گذار نبوده و آن ها هنوز سیر صعودی نسبت به سایر برندد ها دارند. در ادامه شما را با آخرین میزان فروش موبایل و سخت های شبکه این شرکت چینی آشنا می کنیم که با وجود اینکه چندین سال است به بازار گوشی وارد شده است اما با تجربیات که در زمینه سخت شبکه داشت توانست بسیار سریع رشد کند و در جهان به یکی از محبوب ترین برند ها تبدیل شود و حتی پیش بینی می شود در چندین سال آینده این شرکت بتواند با آمدن شبکه نسل پنجم فروش بهتری هم داشته باشد.

شرکت هواوی در نیمه نخست سال 2019، 118 میلیون دستگاه موبایل فروخته است. به عبارت دیگر هواوی در هر سه ماه، 59 میلیون دستگاه فروخته است. این روند سبب شده درآمد شش ماهه فروش موبایل های شرکت به 32 میلیارد دلار برسد. کسب و کار شبکه زیربنای هواوی که شامل فروش سخت افزار به شبکه های بزرگ موبایل است نیز همچنان سودآور است. با وجود آنکه هواوی متهم شده عامدانه فناوری هایی توسعه داده که ایمنی ندارند، اما درآمد فروش این بخش به 21  میلیارد دلار رسیده است.

فروش گوشی های هواوی

درآمد شرکت هواوی در شش ماهه نخست سال 2019 ، 23.2 درصد رشد کرده است. کل درآمد شرکت چینی در مدت زمان مذکور به 58.26 میلیارد دلار رسیده است.

 این شرکت چینی موفق همچین گفته است در حوزه فروش دستگاه هایش از جمله تبلت ها، پی سی و گجت های پوشیدنی نیز رشد کرده اند. اما جزئیاتی در این باره ارائه نکرده است. با وجود مشکلات که آمریکا برای این شرکت چینی درست کرده است اما فروش آن از شکست تحریم خبر می دهد.