فناوری جدید خودرو

فناوری جدید خودرو ، اینبار حسگر اثر انگشت

فناوری جدید خودرو ، اینبار حسگر اثر انگشت

به گزارش نازشو –  هر روزه شاهد حضور گسترده تر فناوری های جدید در صنعت خودروسازی هستیم و اخبار های زیادی را می شنویم که تا سال 2020 اتفاقات بسیار بزرگی در دنیا و مخصوص در دنیا خودرو سازی می افتاد. دنیا فناورری امروز روی شبکه کردن تمام ماشین و پیاده سازی آن در دو سال آینده فکر می کند و همینطور خودروساز ها هم برای اینکه از رقابت جهانی عقب نیافتند دارند برنامه ها و خودرو های خود را هر روز با فناوری های جدید تولید می کنند. اما فناوری جدید خوردور که می خواهیم در این مطلب از سایت نازشو درباره آن صحبت کنیم. استفاده از اثر انگشت بر روی خودرو است. چند وقت است که بحث احراز هویت های هوشمند در اتاق فکر های غول های خوردور سازی به گوش می آید اما این بحث بسیار جدی شده است. و یکی از اصلی ترین گزینه های جایگزین کردن اثر انگشت به جای کلید و سویچ می باشد که طرح فوق العاده ای برای بالا بردن امنیت خودرو است.

و به نظر می‌رسد که با توسعه این فناوری جدید خودرو در نسل‌ های آینده خودرو دیگر به کلید و سویچ خودرو مجهز نباشند و اثرانگشت راننده و صاحبان تعریف شده برای خودرو برای باز کردن در و روشن کردن خودرو کافی خواهد بود.

بسیاری از تحلیلگران و متخصصان خودرو بر این باورند که فناوری تشخیص چهره یا اثرانگشت هوشمند در خودروها می‌تواند دست و پای سارقان را ببندد و آن‌ها را در سرقت و دستبرد به خودرو با محدودیت‌های شدیدی مواجه سازد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  حافظه ssd جدید کمپانی اینتل رونمایی شد.

سیستم ورود بدون کلید با همکاری یک تیم مهندسی آمریکایی و با بهره‌ گیری از فناوری‌ های نوین پیش‌ بینی می‌ شود که می‌تواند در آینده و سرنوشت صنعت خودروسازی تحولات عظیمی را ایجاد کند و امنیت خودرو ها را به طور قابل توجهی بالا ببرد. این یکی از تغییرات کوچکی است که در آینده نزدیک احتمال شاهد آن خواهیم بود.