فیلم سینمایی زندانی ها

فیلم سینمایی زندانی ها آماده شکستن رکورد سینما ایران

فیلم سینمایی زندانی ها آماده شکستن رکورد سینما ایران

به گزارش نازشو – به تازگی فیلمرداری فیلم سینمایی زندانی ها تازه ترین ساخته مسعود ده نمکی یکی زا بهترین کارگردان های سریال های کمدی ایران که با ساخت سری های اخراجی های باعث رونگی بسیار سینمای ایران شد. بعد از ساخت فیلم سینمایی و سریال معراجی ها و رسوایی یک و دو دوباره قرار است با یک فیلم سینمایی بسیار کمدی دوباره به سینما ها برگردد.

فیلم سینمایی زندانی ها به همان سختی اخراجی ها و معراجی ها نیز ظبط شده است و بسیار زیاد برای تهیه آن زحمت کشیده شده است و بسیاری بر این باورند که این فیلم بتواند رکورد شکنی جدید را در سینما ایران ثبت کند باید منتظر ماند که بعد اکران این فیلم چقدر فروش می کند. پیش بینی ها حاکی از این است که فروش فیلم سینمایی زندانی به بیش از 15 میلیارد و حتی رکورد شکستن سینما ایران که در دست فیلم نهنگ عنبر 2 است که چیزی بیش از 20 میلیارد فروش داشته برسد. اما بسیاری از فیلم های پر سر صدا سال گذشته به رقم پیش بینی ها شکست خوردند باید دید زندانی ها دوباره به صدر اخبار سینما تبدیل می شود یا خیر عکس های که در ادامه نیز مشاهده می کنید مربوط به این فیلم سینمایی می باشد.

زندانی ها

گفتنی است که زوج موفق سینما و تلویزیون ایران یعنی بهنام تشکر و هومن برق نورد و بهاره افشار و هدایت هاشمی از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی کمدی می باشد پیش بینی می شود که این فیلم امسال اکران شود.