فیلم ما همه با هم هستیم

فیلم ما همه با هم هستیم کمال تبریزی به فجر ارسال نشد.

فیلم ما همه با هم هستیم کمال تبریزی به فجر ارسال نشد.

به گزارش نازشو یکی از فیلم هایی که بی شک از سوپررایز های سال آینده سینمای ایران است فیلم ما همه باهم هستیم کارگردان موفق سینما کمال تبریزی است که بازیگران تاپ سینمای ایران در آن ایفای نقش می کنند. فیلم مارموز  کمال تبریزی که در حال اکران در سینمای ایران است حاشیه های فراوانی داشت که کارگردان این فیلم بسیار از این داستان شاکی شد و اعلام کرده بود که ارسال فیلم به جشنواره قبل از اکران بسیار می تواند به چنین فیلم هایی آسیب برساند. و بعد از این صحبت ها پیش بینی می شد که این کارگردان فیلم جدید خود یعنی فیلم سینمایی ما همه باهم هستیم به جشنواره فجر 97 ارسال نکند. اما دلیل اینکه این فیلم در جشنواره حضور ندارد بخاطر آماده نشدن جلوه‌ های ویژه بصری این فیلم و بخاطر پر حجم بودن آن اعلام شد.

فیلم ما همه با هم هستیم

فیلم ما همه با هم هستیم

درباره فیلم ما همه با هم هستیم

مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، لیلا حاتمی ، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی ، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی در فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم ما همه با هم هستیم

داستان فیلم در بستری کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ رازهایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند…

بی شک این فیلم می تواند به یکی از ماندگارترین فیلم های سینمای ایران و همچنین پرفروش ترین فیلم سینمای ایران تبدیل شود. که پیش بینی می شود در سال 98 اکران شود. نظر شما درباره این فیلم پربازیگر چیست آیا شما فکر می کنید این فیلم رکورد فروش سینمای ایران را میزند یا خیر.