فیلم گلزنی های ویلیام جبور گزینه جدید پرسپولیس

فیلم گلزنی های ویلیام جبور گزینه جدید پرسپولیس برای خط حمله

فیلم گلزنی های ویلیام جبور گزینه جدید پرسپولیس برای خط حمله

در این پست وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم شما را با بازیکن مد نظر جدید پرسپولیس یعنی ویلیام جبور آشنا کنیم و همچنین فیلم گلزنی های ویلیام جبور و همچنین بیوگرافی کوتاهی از این بازیکن در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد. و بیشتر با این بازیکن آشنا می شوید که از سوی کادرفنی پرسپولیس به هئیت مدیره معرفی شده است.

ویلیام جبور بازیکن 27 ساله اهل کشور لیبریا است.جمهوری لیبریا در غرب آفریقا قرارداد. این بازیکن که کارنامه بسیار قابل قبولی دارد سابق بازی در تیم های مختلفی را دارد که در ادامه آمار این بازیکن در تیم های مختلفی که حضور داشته را مشاهده می کنید.

ویلیام جابر

او همچنین در 16 بازی ملی حضور داشته است و 12 گل هم به ثمر رسانده است و در حال حاضر تحت قرارداد هیچ باشگاهی قرار ندارد و پرسپولیس با کمترین هزینه می تواند این بازیکن را جذب کند همانطور که در کارنامه این بازیکن مشاهده می کنید سابق بازی در تیم النصر را در کارنامه دارد و با لیگ های حوزه خلیج فارس کاملا آشنایی دارد. آمار گلزنی این بازیکن کاملا قابل قبول است برای حضور در پرسپولیس برای مشاهده فیلم های گلزنی این مهاجم می توانید ویدیو زیر را مشاهده کنید.

ارزش این بازیکن در سایت ترانسفر مارکت چیز حدود 300 هزار دلار است که قیمت بسیار مناسب برای خرید یک مهاجم خارجی برای باشگاه پرسپولیس است.