فینگرفود ساده

فینگرفود ساده و فوری

فینگرفود ساده و فوری

فینگرفود ها دیگر پای ثابت مهمانی و جشن های بسیاری از کشور های جهان شده است غذا های که بیشتر اوقات ساده تهیه می شود و ساده قابل خوردن است. و بسیار مناسب جشن ها است و حتی کسب و کار هایی در این حوزه برای تامین نیاز مردم ایجاد شده است که بسیار در نوع خود پرسود است و افراد زیادی حتی خانه از این طریق درآمد کسب می کنند. ما در اینجا برای شما تهیه فینگرفود ساده و فوری را آموزش می دهیم که وقت زیادی از شما نمی گیرد و بسیار ساده تهیه می شود.

مواد لازم برای تهیه فینگرفود ساده

خیاشور به مقدار لازم
ماست 500 گرم
نان تست10 عد
ژامبون مرغ به مقدار لازم
گردو100 گرم
سس مایونز چهار قاشق غذاخوری
پیازچه چهار عدد
سینه مرغ (ریش ریش شده) 100 گرم

طرز تهیه فینگر فود

ابتدا نان‌های تست را با کمک یک قالب گرد به شکل دایره برش دهید. ژامبون مرغ را هم به همین ترتیب و به شکل نان‌های تست با کمک قالب برش دهید. سپس سراغ آماده کردن سس بروید. ماست سون را با کمی سس مایونز خوب هم بزنید. حالا خیارشورهای رنده شده و مرغ ریش‌ریش شده را به مایع سس اضافه کرده و خوب مواد را هم بزنید. بعد از یکدست شدن مایع سس، پیازچه خرد شده و گردو را به سس اضافه کرده و به آرامی آن را با سس مخلوط کتید. حالا به مرحله هیجان انگیز آماده‌سازی فینگرفود می‌رسید. نان تست را بردارید و مقداری از سس را روی نان تست بمالید تا تست‌ها طعم سس را به خود بگیرند.

حالا یک لایه ژامبون را روی نان آغشته به سس قرار دهید و روی ژامبون را به سس آغشته کنید. یک ژامبون دایره ای شکل دیگر را دوباره روی فینگر فود قرار دهید و این ترکیب فوق‌العاده را با گذاشتن یک نان تست آغشته به سس روی فینگرفود تکمیل کنید. به همین سادگی فینگرفود شما آماده شد. به همین راحتی و آسانی توانستید یک فینگرفود خانگی بسیار خوشمزه را در منزل آماده کنید.

یک نظر برای “فینگرفود ساده و فوری”

دیدگاه ها غیر فعال است.