قابلیت جدید در استوری اینستاگرام

قابلیت جدید در استوری اینستاگرام تست می شود

قابلیت جدید در استوری اینستاگرام تست می شود

در این مطلب از وب سایت نازشو می خواهیم بررسی داشته به قابلیت جدید در استوری اینستاگرام که می خواهد بصورت آزمایشی تست شود. استوری یکی از قابلیت های بسیار کلیدی و محبوب برنامه اینستاگرام است که از روزی که ارائه شده است مورد استقبال فراوان کاربراناین برنامه قرار گرفته است و روزانه میلیون ها استوری منتشر می شود. و حال شرکت فیسبوک که مالک این برنامه است قرار است آزمایش جدید بر روی این برنامه انجام دهد و آن هم استوری گروهی برای این برنامه است. پس از این که فیسبوک در ارایه قابلیت موسوم به “استوری گروهی” موفق نشد، هم‌اکنون این شرکت تصمیم گرفته تا این ویژگی را به شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه کند. جین مانچون وونگ، یکی از تحلیلگران معتبر نرم‌افزاری، اخیرا کد آزمایشی این قابلیت را در اپلیکیشن اینستاگرام پیدا کرده است.

هنوز هیچ جزییات دقیقی از چگونگی عملکرد قابلیت فوق وجود ندارد، اما شما با انتخاب گزینه “Share to Group Story” می‌توانید تصاویر خود را به صورت گروهی در بخش استوری صفحه شخصی خود قرار دهید.

اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد-آمار های عجیب اینستاگرام

البته، این امکان را می‌توان به عنوان مشابه ویژگی Close Friends نیز معرفی کرد، اما با استفاده از گزینه جدید اینستاگرام می‌توانید تصاویر خود را در یک گروه خصوصی کوچک با دوستان خود به اشتراک بگذارید. هیچ تضمینی وجود ندارد که قابلیت استوری گروهی به طور دائم در اختیار کاربران قرار گیرد، زیرا قبلا هم ثابت شده که برخی از ویژگی‌های آزمایشی در شبکه اینستاگرام پس از مدتی غیرفعال می‌شوند. البته، با اینکه قابلیت استوری گروهی در فیسبوک با موفقیت مواجه نشد، اما انتظار داریم که این ویژگی در شبکه اینستاگرام از استقبال بالاتری برخوردار شود، زیرا قابلیت استوری نیز در فیسبوک از استقبال چندانی برخوردار نبود، اما با ورود آن به اینستاگرام تحولی در این شبکه ایجاد شد.