سامسونگ Galaxy S11 5G - 2019

قابلیت های سامسونگ Galaxy S11 5G بهتر بشناسید

قابلیت های سامسونگ Galaxy S11 5G بهتر بشناسید

در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم برای شما قابلیت های سامسونگ Galaxy S11 5G را معرفی کنیم نسل جدید گوشی سامسونگ ویژه شبکه نسل جدید که به زودی همه گیر خواهد شد و سال آینده میلادی شاهد عرضه گسترده گوشی های که از فایو جی پشتبانی می کنند خواهیم بود. همانطور که می‌دانید سامسونگ قصد دارد تا در سال جاری نسخه ویژه 5G سری گوشی Galaxy S11 را در هر دو مدل ساده و Plus عرضه کند. اولین اطلاعات منتشر شده از بنچمارک گلکسی اس 11 نسخه 5G مقادیر اصلی بخش سخت‌افزار این گوشی را نشان می‌دهند.

به تازگی نتایج بنچمارکی از یک گوشی با شماره مدل SM-G986B در پایگاه داده GeekBench منتشر شده که به احتمال فراوان می‌توانیم آن را به گوشی مورد انتظار Galaxy S11 5G نسبت دهیم.

سامسونگ Galaxy S11 5G - 2019

مشخصات سخت افزاری سامسونگ Galaxy S11 5G

این مشخصات به ما می‌گوید که سامسونگ برای گوشی جذاب 5G هود مقدار 12 گیگابایت حافظه رم را در نظر گرفته که البته باید تنها مختص این نسخه باشد و نسخه پایه حداکثر با 8 گیگابایت حافظه رم راهی بازار خواهد شد.

در بخش حافظه داخلی نیز مقدار حافظه دستگاه مورد تست 128 گیگابایت بوده ولی از قبل و به لطف اطلاعاتی که SamMobile در اختیار ما قرار داده این گوشی باید نسخه دیگری با 512 گیگابایت حافظه داخلی نیز داشته باشد که در هر دو نسخه معمولی و 5G با همین ترکیب ارائه خواهد شد. نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم پردازنده دستگاه است که در این بنچمارک شماره مدل Exynos 9830 را به ما نشان می‌دهد. در مورد این چیپست می‌توان اینگونه حدس زد که سامسونگ به احتمال فراوان همان چیپست Exynos 990 را با تغییر نامی برای همگونی با چیپست‌های قبلی سری Galaxy S در Galaxy S11 5G نیز مورد استفاده قرار خواهد داد.

سامسونگ Galaxy S11 5G - 2019

احتمال دیگری که مطرح می‌شود نیز این است که سامسونگ یک چیپست اختصاصی را برای استفاده در این گوشی معرفی کند که البته این مورد بیشتر در حد حدس و گمان است.

به هر حال و با مجموع ویژگی‌های فوق گوشی مورد بحث ما موفق به کسب امتیاز 427 در حالت تک هسته‌ای و امتیاز 2326 در حالت چند هسته‌ای شده است که عملکرد یک چیپست رده بالا و پرچمدار را تداعی می‌کند. این گوشی اسفند ماه سال جاری و به همراه دیگر اعضای خانواده خود در اولین رویداد Galaxy Unpacked شرکت معرفی خواهد شد.