قابلیت bookmark توییتر

قابلیت bookmark توییتر در مرحله آزمایش قرار گرفت.

به گزارش نازشو – یکی از معروف ترین برنامه های شبکه های اجتماعی بی شک برنامه توییتر است. توییتر که همیشه توانست است رضایت مخاطبان خودش را کسب کند. حال در فکر قابلیت جدید است. که این قابلیت چیزی نیست جز  قابلیت نشانه‌ گذاری توییتر یا همان (bookmark) این قابلیت که در چندین شبکه اجتماعی فعال است توییتر را مجبور که به فکر تست کردن این امکان در برنامه خود بی افتاد شما با استفاده از این قابلیت می توانید توییت های را که دوست دارید به شکل خصوصی  bookmark کنید. در ادامه  مطلب قابلیت bookmark توییتر می خواهیم بیشتر با این پروژه که توییتر آن را کلید زده آشنا شویم اگر شما از کاربران توییتر هستید این مطلب را از دست ندهید و تا انتها همراه ما باشید. شما برای اشتراک گذاری مطلب قابلیت bookmark توییتر در مرحله آزمایش قرار گرفت. فقط لازم است دکمه های اشتراک گذاری انتهای مطلب که برای این کار ساخته شده است استفاده کنید و آن برای افرادی که دوست دارید ارسال کنید. تا آن هم با قابلیت جدید توییتر نیز آشنا شوند با تشکر از حمایت های شما.
30 روز می شود که مدیران توییتر کار بر روی قابلیت جدید “save for later” را برای توییت های تایم لاین نیز شروع کرده اند. حال این پروژه جدید توییتر که آماده است قرار است برای آزمایش در اختیاز کاربران نیز قرار بگیرد که در ادمه توضیحات بیشتر را می توانید در این باره بخوانید.

با توجه به آنچه که توییتر تا به حال نشان داده است ابزار نشانه‌گذاری ممکن است در نسخه موبایلی در یک منو در گوشه پایین سمت چپ و در نسخه دسکتاپ در منوی کشویی بالا سمت راست دسکتاپ ظاهر شود.
بوک مارک ها از طریق صفحه پروفایل شما قابل دسترسی خواهند بود به طوری که بتوانید در مواقع نیاز از آن ها استفاده کنید.

این قابلیت برای زمانی مفید است که شما به مطلبی احتیاج دارید و نمی خواهید فرستنده توییت از این موضوع با خبر شود، در این حالت به سادگی می توانید توییت را برای خود ذخیره کنید. بر خلاف لایک کردن در توییتر برای ذخیره سازی توییت اعلانی برای فرستنده ارسال نمی‌شود. بنابراین ذخیره توییت‌ها به نوعی خصوصی محسوب می شود. البته برای نگهداری توییت ها از اسکرین شات نیز می توان استفاده کرد اما بوک مارک به نوعی آرشیو یکپارچه از توییت ها را در اختیار ما قرار می دهد.

توییتر پیش از این نیز دست به تغییراتی در باره تعداد کارکتر توییت ها و Display Name زده بود و محدودیت آن ها را افزایش داده بود.

امیدواریم که این مطلب مورد پسند شما قرار گرفته باشد. از این اینکه تا انتها مطلب همراه ما بودید از شما سپاس گزار  هستیم.