قیمت نان 96 مشخص شد.

به گزارش نازشو – هفته گذشته با اعلام اخباری مواجعه شدیم درباره گران شدن نان و این اخبار سریع در میان مردم پخش و همه منتظر بودند که قیمت نان چقدر افزایش پیدا خواهد کرد این موضوع باعث اعتراض برخی افراد شد و برخی به نانوایان حق دادند که نان باید گران شود ما حداقل کیفت نان خدا کند بهتر شود این بحث های بود که چند روز بود در بین مردم رواج داشت اما قیمت نان 96 چقدر است. عنوان این مطلب سایت نازشو همین است اما باید خدمت شما عرض کنم که براساس برنامه ریزی ها گفته شده است که در تهران تعیین قیمت برعهده اتاق اصناف است و در سایر استان ها قسمت توسط استاندرای باید اعلام شود ما در این مطلب قیمت نان در تهران نیز که از سوی اتاق اصناف امروز منتشر شده است برای شما قرار دادیم. گفتنی است که در پی گران شدن 15 درصدی نان وزن نان تغییر نکرده است و همان وزن است. این قیمت ها از هفته آینده قرار است در کل نانوایی ها اجرایی شود اما از اول آذر تمام نانوایی های کشور این قیمت ها را می توانند اعمال کنند.

شما در جدول زیر می توانید قیمت جدید نان ببری ، قیمت جدید نان سنگک ، قیمت جدید نان تافتون ، قیمت جدید نان لواش را نیز مشاهده می کنید.

قیمت نان 96

قیمت نان 96

نظرات خود را درباره گران شدن نان برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید و بگویید آیا اگر افزایش قیمت با افزایش کیفیت نان همراه باشد شما از این کار ستاد تنظیم بازار راضی هستید یا خیر تمامی نظرات شما در صورت مشکل نداشتن و توهین قابل انتشار است و از شما خواهشمندیم اگر انتقادی هم به این طرح دارید با احترام بیان کنید که ما هم قادر به انتشار آن باشیم. با سپاس از همراهمی شما تا انتهای مطلب قیمت جدید نان 96 .