آندره‌آ استراماچونی

لیست استراماچونی با این سه بازیکن تکمیل می شود

لیست استراماچونی با این سه بازیکن تکمیل می شود

آندره‌آ استراماچونی سرمربی جدید استقلال طی روز های آینده لیست خود را کامل می کند. او که تقریبا به موقع به استقلال اضافه شد توانست تیم خود را در نقل و انتقالات خود ببند. لیست استراماچونی اما با سه بازیکن تکمیل می شود. و ما در این مطلب لیست خرید و خروجی این سرمربی جوان ایتالیایی استقلال را بررسی می کنیم. از اولین تمرین استقلال که این سرمربی جدی ترین حالت ممکن آن را آغاز کرد تا همین روز ها او دنبال این است که بازیکنان خوب را حفظ کند و بازیکنانی که در تفکراتش جا ندارند را کنار بگذارد. و در همین رابطه کوچکترین بی انضباطی در تیم با واکنش بسیار قاطع این سرمربی رو به رو می شود و به گفته برخی رسانه بعضی از خروجی های استقلال بخاطر همین بی نظمی ها بوده است. اما خرید های جدید استقلال همه تحت نظر این سرمربی به خوبی انجام شده است و با پایان فراینده خرید شیخ دیاباته و رضا اسدی و یک دروازه بان می توانند لیست استراماچونی را برای لیگ نوزدهم کامل دانست.

لیست خرید استقلال

 سیاوش یزادنی –  میلاد باقری – آرش رضاوند –  علی دشتی –  مسعود ریگی –  رضا اسدیمجمد بلبلی- شیخ دیاباته

لیست خروجی استقلال

خسرو حیدریمهدی رحمتی – علی کریمی گادوین منشاء – اسماعیل گونکالوس – روزبه چشمی –  آیاندا پاتوسی – فرشید باقری – طارق همام – فرشاد محمدی مهر  – میثم تیموریالهیار صیادمنش- آرمین سهرابیان – روح الله باقری – رضا کریمی- پژمان منتظری-محسن کریمی

اسم هایی که با رنگ قرمز مشخص شده است به منظور قطعی شدند خرید یا خروج آن ها است.

 

با نگاهی به این لیست استراماچونی می توانند متوجه که این سرمربی جوانان را جایگزین کرده و برای برخی از پست ها نیاز به جایگزین دارد که مخصوص در خط حمله و دروازه نیاز شدید به بازیکن دارد که مدیران استقلال در حال مذاکرات نهایی برای برطرف کردن مشکلات این پست ها می باشد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  عکس خانوادگی آندره آ استراماچونی