لیست خروجی مجیدی - لیست خروجی استقلال

لیست خروجی استقلال در نیم فصل 98-99

لیست خروجی استقلال در نیم فصل 98-99

فرهاد مجیدی که در انتهای فصل گذشته بعد شفر هدایت استقلال را برعهده گرفت. دوباره روی نیمکت این تیم می نشیند. استقلال تهران که در نیم فصل اول هم بیشتر با تفکرات مجیدی بسته شده بود به دست استراماچونی سپرده شد و نتیجه هم گرفت حال باید دید مجیدی برای تکمیل این تیم چه بازیکنانی را در نظر میگیرد و چه بازیکنانی را کنار می گذارد ما در پست لیست خرید استقلال در نیم فصل 98 99 برای شما لیست بازیکنان مد نظر مجیدی را قرار دادیم که چند از آن ها هم قطعی شده است. و در این پست هم می توانید لیست خروجی استقلال تهران را مشاهده کنید.

لیست خروجی استقلال در نیم فصل 98-99

هروویه میلیچ

اولین خروجی قطعی استقلال در نیم فصل دوم میلیچ بود که قراردادش را یکطرفه با استقلال به علت پرداخت نشدن مطالبات خود فسخ کرد.

دیابانه

دیگر بازیکن خارجی استقلال که استقلالی تمام تلاش خود را کردند که از استقلال جدا نشود و احتمال زیاد مثل بسیاری از خارجی های لیگ انگیزه جدا شدند از لیگ ایران را دارد اما مدیران استقلال بعید می رسد بعد استراماچونی این بازیکن محبوب بین هواداران را از دست بدهند.

مرتضی تبریزی

یکی از ضعیف ترین بازیکنان استقلال در نیم فصل اول که بسیار هواداران را شاکی کرده است اما امیدوار است مجیدی به وی یک شانس دیگر بدهد تا بتواند توانایی های خود را ثابت کند.

فرشید باقری

از دیگر بازیکنانی که عملکرد خوبی در استقلال نداشته است و بعید نیست از استقلال کنار گذاشته شود.

مرتضی آقاخان

بازیکنی که مصدومیت بهش فرصت درخشش در استقلال را نداده است و احتمال زیاد استقلال قید این بازیکن در صورت پر بودن لیست است بزند و او را کنار بگذارد.

محسن کریمی 

محسن کریمی ستاره ای همیشه مصدوم استقلال که هربار به زمین آمده است ستاره آبی ها بوده است و همه از درخشش لذت برده اند اما در چندین سالی که استقلال بوده است هیچ وقت مصدومیت بیخالش نشده است و همیشه یکی از گزینه ها خروج از استقلال بوده است.

 

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خرید مجیدی برای استقلال در نیم فصل 98 99


به گزارش نازشو – تیم فوتبال استقلال که در فصل گذشته هم قهرمانی لیگ برتر را از دست داد و شفر را از سمت سرمربگیری تیم اخراج کرد برای فصل جدید دنبال بازسازی خود و جبران اشتباهات گذشته است یکی از چالش های اصلی استقلال برای فصل بعد انتخاب سرمربی است. که هنوز بطور رسمی مشخص نشده است و بازیکنان این تیم در حال جدا شدند از این تیم هستند بدون آنکه سرمربی جدید استقلال معرفی شود. از مشکلات بزرگ دیگر استقلال مسئله پرداخت خسارت مبلغ فسخ قرارداد شفر ، حقوق بازیکنان خارجی ، پرداخت به سرمربی جدید که احتمال زیاد خارجی خواهد بود. همه این مسائل هواداران استقلال را به شدت نگران کرده است که دوباره پیش فصل را از دست بدهند. و بازیکنان کلیدی از تیم جدا شوند. ما در این مطلب لیست خروجی استقلال در فصل 98 99 را بررسی خواهیم کرد تا کنون خروج چند بازی از استقلال قطعی شده است که با رنگ قرمز اسم های آنان در لیست زیر برای شما قرار داده شده است.

لیست خروجی استقلال در فصل 98-99

خسرو حیدریمهدی رحمتی – علی کریمی گادوین منشاء – اسماعیل گونکالوس – روزبه چشمی –  آیاندا پاتوسی – فرشید باقری – طارق همام – فرشاد محمدی مهر  – میثم تیموریالهیار صیادمنش- آرمین سهرابیان – روح الله باقری – رضا کریمی- پژمان منتظری-محسن کریمی

برای مشاهده لیست خرید جدید استقلال هم می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خرید استقلال برای نیم فصل 98 - 99


لیست خروجی استقلال برای نیم فصل دوم 98 97

الحاجی گرو , نیومایر  , زکی پور , خسرو حیدری , روزبه چشمی , جابر انصاری , سید حسین حسینی , اللهیار صیادمنش (احتمال ترانسفر به اروپا)


فصل قبل

خروجی های استقلال در نیم فصل 96 97

1- یعقوب کریمی

2- مهدی رحمتی

3- مجتبی جباری

4- حسن بیت سعید

5- فرشید باقری

6- سجاد شهباززاده

این بازیکنان لیست احتمالی خروجی استقلال در نیم فصل می تواند باشد. یعغوب کریمی که کامل از ترکیب استقلال کنار گذاشته شده است و رحمتی که از دروازه استقلال نیز دور شده است و شاید رحمتی که همیشه جزوه برترین دروازه بان های ایران بوده است آیا یک نیم فصل دیگر تحمل می کند روی نیمکت استقلال بنشیند و جباری چند هفته ای است که از استقلال جدا شده است و زمزمه های برگشت او هم هست. بیت سعید که شاید بدترین خرید استقلال بوده که نتوانست عملکرد مناسب و قابل قبولی نشان دهد. فرشید باقری که از فصل گذشته دچار افت به خصوصی شده است و بنظر می رسد شفر به این بازیکنان نیاز ندارد حال باید منتظر نیم فصل و تصمیات شفر مانند این مطلب بازهم بروزرسانی خواهد شد تا شما آخرین اخبار را در این باره داشته باشید. بازیکنان که با رنگ آبی مشخص شده اند خروج آن ها قطعی است.

لیست زیر مربوط به ابتدای لیگ است.

بعد از اینکه در سایت نازشو ، لیست خرید استقلال را قرار دادیم همه منتظر بودن که نگاهی هم به لیست خروجی استقلال داشته باشیم. برای همین در این مطلب این کار انجام می دهیم و بازیکنانی که احتمال خروجشان از استقلال زیاد است مورد بررسی قرار خواهیم تا ببینم چه بازیکنانی از استقلال خارج خواهند شد. بیشتر هوادران استقلال بر این باورن که مدیریت باید تمامی بازیکنان فیکس را حفظ کنند تا بتواند سال دیگر عنوان قهرمانی را بدست آورند. اما باید دید تفکرات منصوریان در این باره چیست آیا دنبال تغییر و تحول اساسی دیگر است یا می خواهد با تقویت این تیم در آسیا و فصل 97-96 به موفقیت برسد. در ادامه همراه ما باشید.

خط دفاع

استقلال در این خط ابتدایی فصل مشکلات زیادی داشت که با خرید پادوانی توانست مشکلاتش را برطرف کند و این خط را به یکی از نقاطت قوت خود تبدیل اما لیست خروجی استقلال در این بخش می تواند کنعانی زادگان بازیکنی که در ابتدا فصل ربات پاره کرد و نتوانست برای این تیم بازی کند و به نظر می رسد منصوریان هم علاقه ای برای ادامه همکاری با این بازیکن ندارد. دیگر بازیکنی که در لیست مازاد استقلال است. مگویان است دفاعی که بالاتر از سطح آسیا است ولی در ترکیب منصوریان جای نداشته است و منصوریان بیشتر او در پست غیر تخصصی استفاده کرده البته او هم خوب کار کرده است اما بنظر می رسد منصوریان او را در لیست خروجی اش قرار دهد.

دیگر بازیکنی که احتمال جدایی اش بسیار زیاد است یعغوب کریمی است بازیکنی که این فصل یکی از بدترین فصل هایش بوده و اشتباه هات بزرگ بسیار انجام داده است و به احتمال فروان او در لیست خروجی استقلال قرار دارد. در این نام ها شاید شنیدن اسم وریا غفوری یکم غیر عادی باشد اما وریا در بازی های که بوده فوق العاده کار کرده است اما وریا در این فصل بسیاری از بازی ها را از دست داده به علت مصدومیت و همین باعث می شود که کار وریا برای ماندن در استقلال سخت شود گفتنی است که وریا خودش هم از شرایطش در استقلال رازی نیست. چون بیشتر عملکرد دفاعی اش به چشم میاد. و بخاطر وجود خسرو او زیاد نفوذ نمی کند و در حملات شرکت نمی کند. همین باعث نارضایتی این بازیکن شده است و امکان جدایی وی از استقلال زیاد است.

خط هافبک

نگه داشتن خیلی خوب ها استقلال در این پست بازیکنانی خوب بسیار دارد از جمله امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی و امید نور افکن و …. اما بنظر می رسد با آمدن روزبه چشمی به استقلال جا برای فرشید باقری دیگر نیست و این بازیکن باید در فکر خروج از استقلال باشد. همچنین گفتنی است امید ابراهیمی با آمار های فوق العاده اش در این فصل چند پیشنهاد خوب از لیگ های قطر و چین دارد. و امکان خروجش از استقلال بسیار زیاد است. دیگر بازیکنی که شاید از جمع آبی پوشان خارج شود میعاد یزدانی است بازیکنی فوق العاده با استعداد که فرصت بازی چندانی در استقلال پیدا نکرد. و احتمال جدایی اش بسیار زیاد است.

خط حمله

در این پست بازیکنانی که در احتمال خروج اش بسیار زیاد است. کاوه رضایی بازیکنی که از نیم فصل در فکر ترانسفر به اروپا است این بازیکن می خواهد برای به دست آوردن لباس تیم ملی به اروپا برود. دیگر بازیکنی که صحبت از خروج اش است جابر انصاری است اما وی اعلام کرده که خودش از شرایط اش در استقلال رازی است. و قصد جدایی از استقلال را ندارد.

لیست خروجی استقلال در فصل 97-96

1-کاوه رضایی *

2-امید ابراهیمی (تمدید کرد)

3-میعاد یزدانی *

4- فرشید باقری ( ماندنی شد )

5- وریا غفوری (تمدید کرد)

6- مگوییان

7- یعفوب کریمی ( تمدید کرد)

8- جانواریو

9- مجتبی حق دوست *

11- بهنام برازی *

*ستاره قرمز به معنی قطعی شدن جدایی است.

15نظر برای “لیست خروجی استقلال در نیم فصل 98-99”

 1. با سلام امیدوارم فرشید باقری لااقل در استقلال بمونه

 2. به نظرم لیست واقعی نیست و حدس زده شده و اینکه استقلال یک بازی ساز بیاره و یک تمام کننده و یک دفاع وسط خوب نیازی به لیست دیگر نداره و اینکه خروجی ها 4تای اول نباید برن از استقلال

 3. با سلام من فکر میکنم به فکر یک کمک مربی یکی مثل فرهاد مجیدی باشید

 4. در دفاع کریمی پادوانی مگویان(غفوری)در هافپک شاید باقری و در حمله (برزای و انصاری=احتمالی)و شاید کاوه.همینا لیست خروج هستن قول میدم

 5. نظر شما….نباید کاوه رضایی امید ابراهیمی ازاستقلال برن خیلی زحمت کشیدن برای تیم هرطور شده باید نگه دارن این دونفر

 6. باسلام خدمت شما بنطر بنده رفتن کاوه رضایی و امید ابراهیمی .فرشید باقری لطمه بزرگی به استقلال بزنه فرهاد کمک علیرضا بشه بیسته .آرزویی موفقیت.کوچکتون بلوچ

 7. استقلالی های نفله شمارو چه به خرید و فروش اخرش که شما باختومیدید پس پولتون رو خرج نکنید بچه سوسول هااا

  1. استقلال سرورته
   ما بهترین خرید هارو داشتیم و انشاالله امسال قهرمانیم

  2. رضای پرپولیسی اگه نمیتونی تو وبلاگ استقلالی ها نیای حداقل فحش نده آشغال پرپولیسی خر

 8. سلام …همه ما استقلالی ها میدونیم با این بازیکنانی که در یافت کردیم قهرمان خواهیم شد دو تا گل ساز حرفه ای و دو تا گلزن حرفه ای گرفتیم که به بقیه تیم ها نشون بدیم استقلال واقعی یعنی چی…

 9. با سلام ترکیب پارسال بنظرم اگر حفظ شود احتمال قهرمانی استقلال نسبت به پارسال بیشتر بشه چون ما با همین بازیکنان پارسال نایب قهرمان لیگ شدیم و به امید خدا با برنامه ریزی بهتر و با بازیکنان پارسال و چند تغیر دگیر قهرمان بشیم. با سپاس

دیدگاه ها غیر فعال است.