لیست خروجی تراکتور

لیست خروجی تراکتورسازی در فصل 98-99

لیست خروجی تراکتورسازی

برای شما در این مطلب وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو لیست خروجی تراکتورسازی فصل لیگ برتر 98 99 برای شما قرار دادیم. تراکتورسازی که با مالک جدید خود توانست ستاره های زیادی را به تبریز بیاورد اما در عین ناباوری در حالی که جزوه گزینه های اصلی قهرمانی بود در پنج بازی انتهایی خود نتایج بسیار بدی گرفت و جز قهرمانی سهیمه لیگ قهرمانان را از دست داد. در انتهای فصل زنوی مالک باشگاه سرمربی جدید خود یعنی لینکز را اخراج کرد. تا شوک جدیدی به تراکتور وارد شود و دوباره این تیم با بحران سرمربی دچار شود. در این بین بازیکنانی به علت پایان سربازی ، و برخی بخاطر پایان قرارداد دارند از تراکتور جدا می شوند و همین امر باعث می شود که تراکتور بازهم از نداشتن سرمربی ضربه بخورد حال مذاکراتی با چند مربی همچون علی دایی و چند مربی دیگر شد اما هنوز نتیجه ای نداشته است. ما در این پست لیست خروجی تراکتورسازی را برای فصل آینده بررسی می کنیم. رنگ قرمز به معنی جدایی قطعی است.

لیست خروجی تراکتورسازی برای نیم فصل دوم 97 98

دانیال اسماعیلی‌فر –  مهدی مهدی‌پوراحسان پهلوان – مسعود شجاعی – رضا شربتیقائم اسلامی‌خواه – اشکان دژاگه – محسن فروزان – محمد طیبی –

لیست خرید تراکتورسازی برای فصل 98 99

رضا قوچان نژاد – کریم انصاریفرد – وریا غفوری – مهدی رحمتی – رشید مظاهری – سید محمد رضا حسینی – کوین کُنستانت –


گذشته

بعد گذاشتن لیست خرید و خروجی تیم های پایتخت تصمیم گرفتیم که لیست خروجی تراکتورسازی هم قرار دهیم. تیم تراکتور به علت محرومیت فیفا از جذب بازیکن آزاد محروم است. در ابتدا این تیم امید داشت تا بتواند سه بازیکن آزاد جذب کند که فیفا این اجازه را به تراکتور سازی نداد تا این تیم فصل را بدون جذب بازیکن شروع کند. محوریت اصلی مدیران تراکتورسازی نگه داشتن ستاره های تیم است که یکی یکی از تیم در حال جدا شدن هستن تا به اینجا تراکتور با فرزاد حاتمی و مهدی کیانی به توافق نهایی دست یافته است. باید منتظر ماند دید تا سرونوشت تراکتور چه خواهد شد. یحیی گل محمدی سرمربی تراکتور در این باره گفت از این محدویت باید استفاده کنیم و از بازیکنان جوانان تیم تراکتور استعدادیابی انجام دهیم و این محدویت را به فرصت تبدیل کنیم. با سابق که از گل محمدی می دانیم او کار با جوانان را بهتر از هرکس در ایران بلد است. در ادامه با ما همراه باشید تا لیست خروجی تراکتورسازی مشاهده کنید.

لیست خرید تراکتورسازی

به علت محرومیت فیفا این تیم از جذب بازیکن تا نیم فصل محروم است.

 

لیست خروجی تراکتورسازی در فصل 97-96

تراکتورسازی تیمی که در جام حذفی به نایب قهرمانی و در لیگ برتر به مقام سومی رسید. تراکتورسازی که بخاطر محرومیت از پنجره نقل انتقالات نتوانسته بود بازیکن جدید جذب کند دچار کمبود بازیکن شد و همین مثله یکی از اصلی ترین دلایل ناکامی تراکتور بود. اما با پایان فصل جدایی چند بازیکن از تراکتور سازی قطعی است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

1- لوسیانو ادینهو بازیکن برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی که نتوانست مانند سال های گذشته در تراکتور موفق ظاهر شود. ادینهو تصمیم دارد که به کشورش یعنی برزیل برگرد و سال های پایانی بازیگریش را در وطنش طی کند. او ماه قبل به تراکتورسازی گفته بود که در پایان فصل از جمع تیم جدا خواهم شد.

 

2-  امید عالیشاه بازیکنی که در نیم فصل برای خدمت سربازی از پرسپولیس جدا شد و به تیم تراکتور پیوست اما با بدشانسی که آورد نتوانست در این تیم بازی های زیادی کند و به علت محرومیت از تیم کنار گذاشته شد. وی در فصل آینده باید در یکی از تیم های لیگ یکی که می توانند سرباز بگیرند بازی کند. گفته می شود که مقصد بعدی امید عالیشاه فجر سپاسی یا ملوان است.

 

3- احمد نوراللهی بازیکنی که مانند امید عالیشاه به علت محرومیت نتوانست سربازی خود را در تراکتور ادامه دهد. اما شرایط او بهتر از امید است چون او به علت ایثارگری پدرش می تواند کسری بگیرد که در این حالت در پایان فصل می تواند به تیم ثابقش یعنی پرسپولیس برگردد.

 

4- کرار جاسم بازیکن عراقی که در طول فصل چهره ای بسیار آرام داشت بازهم به کرار پر حاشیه تبدیل شد و با مدیریت باشگاه به مشکل برخورد و در پایان فصل جدایی اش از تراکتورسازی قطعی است. او بعد از مذاکرات با تیم صنعت نفت آبادان به این تیم پیوست.

 

5- هاشم بیگ زاده هم مثل دو بازیکن دیگر که در نیم فصل به تراکتور پیوستند نتوانست بازی کند او هم اعلام کرده که دیگر علاقه ای برای بازی در تراکتورسازی ندارد.

 

6- محمد نوری ( تمدید کرد)

 

7- محمد رضا اخباری دروازه بان این فصل تراکتور که نمایش قابل قبولی در این تیم داشت با پایان خدمت سربازی باید به تیم سابق اش یعنی سایپا برگردد اخباری یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارد و محال است که علی دایی بخواهد اجازه خروج او از سایپا را بدهد.

 

8- سینا عشوری بازیکن سربازی که خدمت اش به پایان رسیده است اما علاقه دارد در تراکتورسازی بماند اما محرومیت تراکتور اجازه بازگشتش به این تیم نداده است ولی او هنوز هم اعتقاد دارد که می تواند به تراکتور برگرد. او همچنین قراردادش را با تراکتور تمدید کرده و اگر اجازه بازی پیدا نکند به تیم دیگر قرض داده می شود و نیم فصل به تیم تراکتور بر می گردد.

 

9- سعید آقایی که خدمت سربازی اش در تراکتور به پایان رسیده بود باید به گسترش فولاد برمی گشت که با توافق با مدیران گسترش فولاد و گرفتن رضایت نامه به تیم سپاهان پیوست.

 

10- خالد شفیعی بازیکنی که به علت مشکلات مالی تصمیم به جدایی از تراکتور گرفته است. و به تیم کره ای پیوست.