لیست خروجی مجیدی در نیم فصل 98-99

فرهاد مجیدی که در انتهای فصل گذشته بعد شفر هدایت استقلال را بطور موقت برعهده گرفت. دوباره روی نیمکت این تیم می نشیند و این بار جایگزین قطعی استراماچونی می شود. استقلال تهران که در نیم فصل اول هم بیشتر با تفکرات مجیدی بسته شده بود به دست استراماچونی سپرده شد و نتیجه هم گرفت حال باید دید مجیدی برای تکمیل این تیم چه بازیکنانی را در نظر میگیرد و چه بازیکنانی را کنار می گذارد ما در پست لیست خرید استقلال در نیم فصل 98 99 برای شما لیست بازیکنان مد نظر مجیدی را قرار دادیم که چند از آن ها هم قطعی شده است. و در این پست هم می توانید لیست خروجی مجیدی در نیم فصل همچنین لیست بازیکنان جدا شده از استقلال تهران را مشاهده می کنید. گفتنی است فقط گزینه های که با رنگ قرمز مشخص شده اند قطعی هستند و سایر گزینه ها احتمال جدایی آن ها وجود دارد.

لیست خروجی استقلال در نیم فصل 98-99

هروویه میلیچ

اولین خروجی قطعی استقلال در نیم فصل دوم میلیچ بود که قراردادش را یکطرفه با استقلال به علت پرداخت نشدن مطالبات خود فسخ کرد.

دیابانه

دیگر بازیکن خارجی استقلال که استقلالی تمام تلاش خود را کردند که از استقلال جدا نشود و احتمال زیاد مثل بسیاری از خارجی های لیگ انگیزه جدا شدند از لیگ ایران را دارد اما مدیران استقلال بعید می رسد بعد استراماچونی این بازیکن محبوب بین هواداران را از دست بدهند.

مرتضی تبریزی

یکی از ضعیف ترین بازیکنان استقلال در نیم فصل اول که بسیار هواداران را شاکی کرده است اما امیدوار است مجیدی به وی یک شانس دیگر بدهد تا بتواند توانایی های خود را ثابت کند.

فرشید باقری

از دیگر بازیکنانی که عملکرد خوبی در استقلال نداشته است و بعید نیست از استقلال کنار گذاشته شود.

مرتضی آقاخان

بازیکنی که مصدومیت بهش فرصت درخشش در استقلال را نداده است و احتمال زیاد استقلال قید این بازیکن در صورت پر بودن لیست است بزند و او را کنار بگذارد.

محسن کریمی 

محسن کریمی ستاره ای همیشه مصدوم استقلال که هربار به زمین آمده است ستاره آبی ها بوده است و همه از درخشش لذت برده اند اما در چندین سالی که استقلال بوده است هیچ وقت مصدومیت بیخالش نشده است و همیشه یکی از گزینه ها خروج از استقلال بوده است.

مطالب مرتبط